esmaspäev, 13. juuli 2015

Uue hooga

Mitte küll uuel aastal, aga uue hooga siiski. Olen terve päeva uue blogiaadressiga tegelenud, vahepeal vihastanud ja vandnud, sest asjad ei lähe nii nagu peaks. Vahepeal jälle midagi nokitsenud siin ja vahepeal jalutamas käinud. Ja siis tagasi koju loivanud (see on jumala õige sõna, sest õues on +30 ja ükski puuleht ka ei liigu) ja jälle siin pusserdanud. Okei, vahepeal sõin jäätist ka veel, miks ma muidu sinna õue selle kuumaga ronisin kui jäätise järgi. Igatahes hetkel on see blogi selline nagu ta on ja eks ma tegelen tema ilusamaks ja mugavamaks muutmisega edasi. 
Tean, et osad teist ootavad kannatamatult, millal ma juba selle looderdamise lõpetan ja midagigi kirja panen ja olge lahked, teen väikese sissejuhatuse ära lõpuks. Pilte ma seekord ei lisa, sest kõik asjad pole endiselt veel oma kohta siin majas leidnud. Küll aga ennustan ma, et see juhtub siiski selle nädala jooksul. 
Korter on meil armas ja ilus ja uus. Täitsa värvi järgi lõhnab veel :) Kaks tuba ja kaks panipaika, vannituba ja köök. Õhtul paistab tuppa päike ja hetkel ma seda veel hinnata ei oska, sest päike paistab üldse koguaja. Ja palav on. Niii palav on! Vaatasin enne telefonist järgmiste päevade ilmaennustust ja ütleme nii, et vaikselt hakkan juba Eesti suve igatsema. Iga jumala päev üle +30 kraadi! Tegelikult pole üldse naljaasi see kuumus, ammu juba kood oranž peal. Ehk, et ainult punane ongi veel jäänud, nii tõsised on lood juba. Ükspäev mul hakkaski väljas jalutades õudsalt paha olla, pea käis ringi ja süda läikis, õhku üldse polnud. Sellel päeval oli vist mingi 35-36 kraadi ka.
Kui korterist veel rääkida, siis on meil hästi mõnus rõdu siin ja kõik on sisustatud. Elame neljandal korrusel, liftita. Kujutage ette siis, kuidas me siia saabudes oma kompse autost tuppa tarisime. Eks ma varsti kirjutan täpsemalt, koos pildimaterjaliga. Gaasipliit on muidugi ka, aga next level ikka, ise peab seekord tikku tõmbama, et pliiti tööle saada ja seda pole veel läbi närinud, kuidas ahi töötab. Aega on! 
Korter asub meil Bukaresti lääneosas ja kesklinna sõiduks kulub umbes 15 minutit, lennujaama kauem. Meie maja kõrval on teised kortermajad ja üks suur kool. Poed ja turg on lähedal, millestki puudust tunda hetkel ei oska.
Tänaseks kõik!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar