laupäev, 8. august 2015

Allergiaparakad

Eelmise postituse jätkuks pean rääkima, et mu allergia põhjus on vist avastatud. Arbuus muidugist! Pole ka ime, kui ma seda iga päev niimoodi näost sisse ajasin nagu homset ei tuleks. Guugeldasin veits ja selguski, et august on selline aeg kui paljud viljad valmivad ja siis süüakse neid liiga palju ja võibki allergia tekkida. Nüüd pole juba kaks päeva midagi peale banaani söönud ja uusi punne pole tekkinud. Täna ei saanud isegi tomatit võiku peale panna!! Mis juustusai see selline oleks :D sõin suure vihaga paljast sepikut. 
Läksin siin oma sügelusehirmuga päris üle võlli juba, süüdistasin Martinit punnide majja toomises ja tahtsin juba madratseid põlema panna. Magamistoas nägin kihulast (vist?) ja arvasin, et äkki see on mind näksamas käinud ning seepärast karjusin hüsteeriliselt Martinile, tapa ta, tapa taaaaa!!! Martin oli sellise näoga, et naine palun, võta kokku ennast :D aga no ma olin enne ju kõikvõimalikke variante guugeldanud ja siis tulevad alati vastuseks kas vähk või süüfilis, niiet ka kihulane oli nende edasikandjana kahtlustatav :D aaah, nali naljaks, kurb tõsiasi on see, et arbuusi ega muid vilju ma hetkel süüa ei saa. Tegelt veits rõõmus samas, et see allergia ikkagi tatrast ei olnud, sest siis oleks küll siin majas pisaraid nähtud :)
Muidu on siin vaikus enne tormi, sest torm tuleb koos algava nädalaga. Ei, meil ei hakka sadama :D esmaspäeva öösel läheme lennujaama külalistele vastu ja hakkame oma esimese turismigrupiga peale. Vaatasin kalendrist, et kui kõik külalised lahkunud on, siis saabki augustikuu juba läbi. Ma ainult selleks ootan endiselt suve lõppu, et õhk veidigi jahedamaks läheks ja ei oleks enam nii, et hambaid pestes higimull mööda selga alla jookseks. Ma tegelt ka ei liialda :D 
Pikka juttu täna ei teegi, lihtsalt annan teada, et järgneva kahe nädala jooksul pole siit mõtet midagi otsida, sest arvatavasti ei tee isegi läpakaklappi vahepeal lahti. 

Ja nüüd - kanapastat tegema! :)

PS. Leidsin täna maast kümme leid, see peab mingi hea märk olema, sest seal kus on, sinna tuleb juurde! :D

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar