teisipäev, 29. september 2015

Guilty pleasures

Mul, nagu arvatavasti väga paljudel, on omad sellised väikesed asjad, mis mulle hirmsasti meeldivad. Kõiki oma salajasi lemmikuid ma siia kindlalt kirja ei pane, aga midagi ikka ;)

Mulle hullult meeldib vanu sarju uuesti ja uuesti vaadata. Näiteks Sex and the City't olen ma oma kolmkümmend korda vaadanud, aga hetkel on ikka kuues hooaeg pooleli.. Heal juhul vaatan pool osa päevas, selleks ma tervet sarja umbes terve aasta vaatangi. Hetkel käib siin ühe kanali pealt õhtuti Friends ja me peiksiga vaatame seda iga jumala õhtu (ja päeval kordust ka) ja naerame õhtul ja päeval punktipealt samade kohtade peal. No alati on naljakas! Hetkel venib selle postituse kirjutamine samuti, sest päevane kordus just käib..
Pilt: Instagram - seexandthecity
Ülim rahulolu on laupäeva hommikul pidžaamaväel terve kodu puhtaks kraamida, ise sealjuures nagu viimane rääbis välja nähes!

Kui ma poest mõne uue asja ostan (olgu selleks kasvõi nii tavaline asi nagu hambapasta), siis tahan seda juba kannatamatult proovida. Ise usun, et see on minu juures üks positiivne asi - oskan ka kõige väiksematest asjadest rõõmu tunda :)

Mulle meeldib täiega väikseid spordiennustusi teha. Hommikuti on mul voodis kohustuslik Olybeti ring, et õhtuste käsipallimängude koefid üle vaadata. Aga oma peika mängudele ma enam ei panusta, mulle tundub, et see on kuidagi halb enne.

Minu jaoks on hommikune meikimine täiega oodatud tegevus, eriti kui mul mõni uus meigividin on. Juba enne magamajäämist olen elevil :D
Ma JUMALDAN igasuguste nimekirjade tegemist! Ja veel rohkem meeldib mulle nendest nimekirjadest asju maha kriipsutada. Jõuludeks sain isegi "To do" kirjaga märkmiku :) küll mu sõbrad teavad mind hästi!
Kui rämpsu söömisest rääkida, siis burgerid mind nii väga ekstaasi ei vii, aga friikad! Lemmikud :) eriti kiidan Uulitsa friikaid koos kastmetega. Ükskord sõitsime Martiniga läbi linna kohale ja friikaid polnudki. Ma olin nii pettunud, et keerasin jalapealt ümber ja istusin autosse tagasi :D
Praeguseks kõik, sest see Friendsi kordus segab mind nii väga, et ma üldse ei suuda enam kirjutamisele keskenduda! 

 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar