reede, 11. september 2015

Lõpuks sügis!

Sügis on lõpuks Bukaresti jõudnud! Loodan, et nüüd ära ei sõna muidugi. Hetkel on mul siin mõnnamine to the max - õues sajab seenevihma, telekast tuleb "Friendsi" kordus ja mina kirjutan siin, kohvitass laual auramas :) ühe Nutellaga saia pistsin ka tegelt kinni kui nüüd päris aus olla, ups. Peika läks just trenni ja peale seda sõidab mängule. Mäng on tegelikult küll homme, aga kohale tuleb minna ikkagi vähemalt üks päev varem. No, et puhkad ja saad sõiduväsimusest üle ja nii. Kuna blogi statistikat vaadates olen märganud, et see on vahepeal märgatavalt kasvanud ning paar uut lugejat on minult küsinud, et miks ma siin Rumeenias üldse olen, siis kirjutan igaksjuhuks üle, et elame siin, sest minu peiks on käsipallur ning tema klubi ja tööandja asub siin Bukarestis. Ning kuna mul on vaja, et tema pidevalt mu pead sügaks ja tal on vaja, et ma pidevalt tema selga sügaks (ning mitmesajal muud põhjusel muidugi veel), siis ei saagi me ilma üksteiseta hakkama ja kus on üks, seal on ka teine :)
Peale terve nädala ringi asjatamist on täna täielik kodupäev. Suurimaks plaaniks on muidugi riidekapi organiseerimine, aga eks näis kuidas see läheb. Halvim versioon sellest on see, et tõstan kapi tühjaks, tüdinen ära ja lihtsalt ignoreerin magamistuba. Ooh, täiskasvanuelu :D
Avastasime, et kolimise käigus on mu vana telefon, mida ma siin kohaliku numbri jaoks kasutan, kusagile oma elu elama läinud. Teate küll seda lugu, tuli maalt suurlinna, läks paha peale.. Ei tegelt, koos laadijaga on läinud. Mõtlengi siin, et peaks nüüd uue numbri tegema ja siinolles ainult seda kasutama hakkama, sest päris mõttetu on eesti numbriga kohalikke kõnesid teha. Telefoniarve on selline, et kui kuu alguses näed, et arve on tulnud ega siis ei julgegi seda avada enam. Hirmus!
Ükspäev olin täielik köögikata siin. Nimelt ostsin ligi 3kg liha ja pistsin selle ahju, et ta seal aeglaselt küpseks ja pärast mõnus ja suussulav oleks. Ja seda ta oli ka. Ahjus istus kokku vist ligi kuus tundi ja pärast sai seda lausa lusikaga süüa, nii pehme oli :) ja mu lemmik on muidugi see kaste, mida praeleemest teha saab. No seda sööks juba lausa kulbiga, mitte ainult lusikaga! Ja kuna seda liha nii palju, sööme me seda veel tänagi. Või noh, lõpp jääb mulle, sest hetkel olen ma üksi kodus. Esimesel õhtul ahjuliha, teisel päeval soojendatud toit ja täna ülejäänust tomatine pastakaste :) nii võib ühel päeval rohkem teha küll, kui teistel sellevõrra libedamalt läheb.
Eile õhtul mõnnasime ka ikka täiega! Jõime lemmikut siidrit ja ma tegin pannkooke Nutellaga :) kusjuures Nutellat pole ostnud juba teab mis ajast saati, aga eile kohe tuli selline magusaisu, et ei tea, mis ära teeks noh :D 

Sellised reedeõhtused jutud siis.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar