esmaspäev, 28. september 2015

Nädalavahetuse järelkaja

See, kes ei uskunud, et ma siin riigis oma paberid korda saan võib nüüd oma mütsi ära süüa! Mingil hetkel olin see mitte-uskuja ka ma ise, niiet head isu mulle. Täna võeti mu taotlusepatakas vastu ja nüüd tuleb lihtsalt mõnel päeval certificat de inregistrarele järgi minna. Vuppppiduuu! Kindlasti oli heaks märgiks see, et ma autoust kinni pannes käe linnusita sisse panin :)
Reedel käisime veel mu pabereid ümber tegemas ja päeval sõitis peika mängule, mis toimus laupäeval ja lõppes võiduga. Reedel olin üldse meganohune ja pea oli nii paks otsas. Isegi päeval magasin mitu tundi jutti kuni Ioana helistas ja mu linna käsutas. Õhtu oli nii mõnus ja soe, niiet istusime oma "tavaliseks" kujunenud kohvikusse ja ootasime mõnda inimest veel. Me polnud vist ligi kuu aega näinud, niiet superhea oli väikest girl-talki teha. Kuna ta vahepeal Kreekas käis, siis tõi ta meile peiksiga veel kingituse ka :) mõõõnus. Tulin vist miski pool üksteist koju ja isegi taksojuht oli mures, et miks mu õhtu nii vara lõppes.
Laupäeval olin aga selline tervisesportlane, et hoia ja keela. Mõtlesin, et lähen jalutan natuke ja kõndisin ja kõndisin kuni jõudsin Cotroceni kaubamajja. Jalutasin seal ka natuke, käisin oma lemmikpoed läbi ja kõndisin koju tagasi. Pärast vaatasin mapsist, et kokku tuli 8km ring. Aga nina polnud enam kinni, niiet ju siis oli kasu :) 
H&M-is tegin endale natuke häbi ka. Ostsin ühe särgi ja kui maksma hakkasin, siis teenindaja seletas midagi ja ütles viimaseks summa. Ma olin natuke hajevil ja väga ei pööranud tähelepanu, aga millegipärast arvasin ma, et ta küsis mu käest väiksemat raha, mitte ei öelnud palju see särk maksab. Mul aga olid ainult sajased kotis, niiet naeratasin laialt ja ütlesin lihtsalt "ei" :) 
Kui ma laupäeviti üksi kodus olen, on mul selline mõnus rütm tekkinud. Suur tass kohvi ja hommikusöök, hiljem "Pealtnägija" kordus ja sinna otsa mu uus lemmiksari "Mustad lesed". Hiljem põhjalik kodu koristamine ja poeskäik. Kõiki mänge üle ei kanna, aga kui kannab, siis vaatan vahepeal neid ka. Siis juba youtube playlist peale (rohkete Taylor Swifti lugude kordusega), pessu ja õhtuks sättima. Armastan oma laupäevasid!
Peika jõudis koju alles peale ühtteist, vahetasime kiirelt klatši ja tegime ühe joogi. Seekord oli takso saamine tõeline peavalu, kolm korda pidime uue takso kutsuma, sest nad lihtsalt ei jõudnud kohale! Linnapeal oli igatahes tore, käisime jälle uues kohas ja tantsisime päris kaua. Ja need kingad, millega ma koguaja peol käin (ja järgmisel päeval luban aknast välja visata), viskan ma küll aknast välja! Alguses on kõik okei ja enne kojuminekut hakkavad varbad niimoodi valutama, et anna kannatust. Seekord sama lugu. Eile olin tõsiselt mures, kui pool päeva ühte varvast ei tundnud. Tänaseks on ellu ärganud ikka.
Eile magasime kaua ja hiljem tegime hot doge ja vaatasime telkut. Siuke mõnus uimane pühapäevake :)
Nagu alguses mainisin, siis sain täna paberid ära anda ja sellega peaks nüüd korras olema. Käisime veel poes ja ma ostsin uue hõbedašampooni ja Placent Active'i juukseampullid. Sellega meenus üks Bukaresti miinuseid: siin on megarauane vesi, niiet ei ole imestada kui ma varsti täielik punapea olen. Juukseampulle (mis on siin nii odavad - 21 leid ehk alla viie euro) hakkame peiksiga koos kasutama, sest tahame mõlemad rohkesti uusi beebijuukseid omale :) 

 

2 kommentaari:

  1. Polnud mõnda aega blogisse jõudnud ja oi kui mõnus oli hommikul lugeda tööpäeva alguses :) Aga see, et... kas neid ampulle tellida ka saaks kui Eestisse tulete? :D

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Toree! :) sellest pead Martiniga rääkima, ma tulen seekord ainult käsipagasiga. :P

      Kustuta