kolmapäev, 2. september 2015

Nädalavahetusest

Peale viimaste külaliste lahkumist on asjad hakanud viimaks argipäevarütmi loksuma. Uskumatu, juba september käes! Ja järgmisel kuul juba Eestisse! Peab jälle pakkima hakkama :D Hirmus, arvestades asjaolu, et saime sellel nädalavahetusel Bacaust oma viimased kohvrid kätte ja pole isegi neid veel päris lahti pakkinud..
Kohvrid (koos kolme pudeli koduveiniga, skoor!) tõid meile Bacau sõbrad Alexandra ja Radu, kes nädalavahetuseks Bukaresti tulid. Lisaks veinile tõi Alexandra mulle veel kingituse ka, lihtsalt niisama! Nii armas ju, kellele siis kingitusi saada ei meeldi :) laupäeval läks peika mänguks valmistuma ja mina läksin teistega välja istuma. Kaua ei olnud, sest uni oli nii suur, et suu oli vist rohkem lahti kui kinni. Ups!
Koju tulles nägin, et naaber oli tühja pitsakarbi ukse taha tõstnud. Ma saan täitsa aru, miks see talle tuppa ära ei mahtunud, sest see oli üüüüüratu. Ilma naljata! Meie diivanilaud on ka väiksem kui see pitsakarp oli. Tegin tõendusmaterjaliks pildi ka.

Öösel käisin veel unise peaga pesus, sest pühapäeval pidin vara ärkama, et teistega koos Martini mängule sõita. Mäng oli põnev, võttis ikka käed värisema küll :D ma olen üldse selline kaasaelaja, et olen nii põnevil nagu oleks ise platsil! Väristan jalga, vannun ja ropendan (jube hea, keegi ju midagi aru ei saa). Igaljuhul lõppes see mäng võiduga :) 
Kui Bukaresti tagasi jõudsime, käisime veel korraks kaubamajas. Tagasi koju pidin ma sealt sõitma taksoga, sest R ja A peatusid täiesti teiselpool linna. Ilm oli muidugi ülikuum jälle, taksos konditsioneer puudus ja mingit vastikut tossuhaisu tuli ka sisse. Taksojuht aga muudkui andis gaasi ja pani pidurit, gaasi ja pidurit.. Paar kilomeetrit enne kodu hakkas mul nii halb, et palusin ennast maha panna, sest muidu oleks küll seal autos pahandusi juhtunud :D rahulikult koju jalutada oli täiega hea, ei olnud muretki sellega, et peaks paluma kedagi mu juukseid hoida :) 
Õhtuks jõudis Martin koju, tellisime pitsat ja jõime klaasi Bacau-veini ning hiljem läksime R ja A-ga veel kinno. Vaatasime "Vacationit", täitsa naljakas oli, selline absurdihuumor. 
Esmaspäeval pidid sõbrad tagasi Bacausse minema ja selleks puhuks olime kokku leppinud, et läheme enne koos hommikusöögile. Ja no appii, ma sõin kõige maailma parimat omletti üldse! Nagu mu peika hea söögi kohta ütleb - jumalik! Omlett oli kitsejuustu ja vürtsika chorizoga ja viis lihtsalt keele alla! Oskaks ma seda ise teha, teeks ma seda isegi rohkem kui tatart, voh! Lausa nii suured sõnad mu suust :D magustoiduks võtsime Cremeria Emiliast jäätist (jumalik!) ja tegime kuni järgmise jällenägemiseni tsaud ära :)
Ühel õhtul tegin muffineid, Eesti mustikatest muide :) retsept SIIT

2 kommentaari:

 1. Lugesin su blogi algusest lõpuni korraga ära, väga mõnus lugemine oli :) Aga tekkis selline küsimus et Miks läksite Eestist ära ja olete hetkel Rumeenias ja kuidas ära elatate end(mis tööd sina teed)? :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Tere!

   Väga tore kui meeldis ja veel toredam, et kommenteerida viitsisid. :)
   Elame siin sellepärast, et minu elukaaslane on professionaalne käsipallur ning tema koduklubi ja praegune tööandja asub siin Bukarestis. Mina lõpetasin hiljuti Eestis ülikooli (haridusteadused) ning otsingi vaikselt nüüd siin tööd, sest näpud juba sügelevad töötamise järgi :P

   Kustuta