teisipäev, 22. september 2015

Saiamaias

Teate mis? Ma sõin eile sellist suhkrupommi, et ma kohe ei teagi, kuidas seda kirjeldada. Ja see oli lihtsalt ju-ma-lik! Paar päeva tagasi mõtlesin, et täiega tahaks sellist kaneelirulli, kus peal on vaniljekreem. Ja nagu tellitud - eile kaubamajas passis juba kaugelt Cinnaboni lett vastu! Raudpoltkindel, et sellest enam niisama mööda minna ei saanud :) kaubamajja läksime üldse selleks muidu, et mu tervisekindlustuse paber ära tuua. Terve aja kui teenindaja pabereid täitis saatsin Martinile pilke, et tead jah, tead jah, kohe lähme saia ostma, kas tead ikka jah!? Täitsa saiahaige ikka, muud ei ole kui anna jahu ja suhkrut ainult. Aga see kaneelirull! See oli nii pehme ja soe ja kaneeline ja kreemine ja hea! Lausa pikutada oleks tahtnud seal sees, vot nii hea oli. Ma ei taha teadagi, kui palju selline pomm süsivesikuid sisaldas, aga ma arvan, et vähemalt nädalaks peaks magusaisuga korras olema. Ei tea, kas siinkohal on sobilik öelda, et tegin hommikul kooki, mis praegu külmas taheneb.. Õhtuks sõime ainult salatit, et päevane kuritegu olematuks teha, kavalpead eksole.
Muidu on tervisekindlustusega ka korras nüüd, kuigi ega seegi nii libedalt läinud, et läksime kohale ja kohe pisteti paber pihku, et näe ela ja ole. Reedel läksime esimesele katsele, aga siis öeldi, et ei saa, vaja on elamisloa paberit. Aga tervisekindlustust on just selleks vaja, et elamisloa paberit saada. Silm ka ei pilgu enam sellise jutu peale :D peika helistas klubi managerile, kes omakorda mingeid asju ajas ja esmaspäeva hommikuks oli meil pakkumine olemas. Nüüd võib rahus kanalisatsiooniauku kukkuda või koeralt hammustada saada. Ptüi-ptüi-ptüi! 
Siis on uut veel seda, et järgmisel kuul kojuminekuks on piletid ostetud. Päris hea hinnaga isegi, ainus miinus aga see, et pean vaid käsipagasiga hakkama saama. Esimest korda elus! Eks siis paistab kui palju nuttu ja hala siin pakkimise ajal tulema hakkab. Kokku jään Eestisse kolmeks nädalaks, ajan veitsu asju ja vaatan perekonna ja sõbrad üle. Nii mõnus, et ma nii värvilisel ajal koju jõuan! :) Ja täitsa uskumatult kiirelt on aeg lennanud siin. Selline tunne, et alles me kolisime siia ja kõik oli nii uus ning võõras. Lõplikult kohanenud ma veel kindlasti ei ole, sest ma olengi selline pikaldane neis asjus, aga küll jõuan :) 
Reedel käisime kinos, labürindijooksja teist osa vaatamas. Selline zombiekas. Läksime viimasele seansile ja ma arvan, et juba mingi tund enne lõppu hakkasin ma nihelema, et huvitav, millal see juba läbi saab. Mitte, et igav oleks olnud, aga lihtsalt, ju siis tuli koduisu peale. Kommipood oli ka täitsa korraliku valikuga, jäin rahule!
Ostsin juuksemaski. Kilose!


1 kommentaar: