neljapäev, 24. september 2015

Wannabe-toidublogija

Mul on täna kuidagi hirmus paha tuju. Kõik ajab nii kurjaks ja läheb valesti. Esiteks ärkasin täna vastiku alaseljavaluga, mis pole siiani üle läinud. Keha on kuidagi kange ja tükk aega järjest ei jaksa püsti seista. Tahaks ainult, et peika mind mudiks ja pead sügaks, aga teda pole muidugi kodus!
Mitu päeva mõtlesin, et teen ühe kringli. Tänaseks sain lõpuks asjad kokku (ühel päeval polnud poes ei martsipani ega pärmi, ju siis kõik tahtsid kringlit teha) ja mõtlesin, et vot kurat, nüüd teen siukse kringli, et hoia ja keela. Hullult on vaja endale ju midagi tõestada just sellel päeval kui olemine veidi kehva on. Hakkas juba sellega peale, et mulle meenus, et meie ahjuplaat, mille Bacau ahju mõõdu järgi ostunud olime, ei mahugi ju siia ahju. Muidu olen ma pärmitaigna tegemisega üsna sinapeal, aga täna vaatasin veel toorest tainast ja kõhutunne ütles, et täna läheb see saiategu aiataha. Ja ei valetanud see kõhutunne! Mingil uskumatul kombel tuli tainast umbes kolmekordne kogus, mille ma siiski kangekaelselt väiksemasse vormi pressisin. Kuidas ei mahu, peab mahtuma! Pannil kerkis see isend muidugi nii suureks, et ma imestan siiani, et ta ahjuust maha ei murdnud ja mulle kallale ei tulnud.. Õudne.
Täidis aga oligi kusagile kadunud, sest lõpuks saingi ma ahjust kätte lihtsalt.. Pannitäie saia! Nuta või naera. Isegi pilti ma sellest jubedusest siia ei lisa, mis ma teid ikka vastu ööd enam hirmutan.
Praegu podiseb meie pere lemmiktoit plov aga potis ja pean seda kullipilguga jälgima, jumal teab, mis see veel muidu välja mõtleb!

Toidublogijat minust vist ei saa..

2 kommentaari:

  1. Ma tahaks nyyd just näha seda kringlit 😃

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Ma ei ole veel selliseks julgustükiks valmis. :D

      Kustuta