esmaspäev, 12. oktoober 2015

Eesti-ootus ja pühapäev

Sellel nädalavahetusel polnud Bukarestis muud kui tuul ja vihm - ideaalne teki sees kossutamiseks, küünalde põletamiseks ja lusikaga purgist Nutella söömiseks :) muidugi terve nädalavahetuse niimoodi ei vedanud, et vaid samas asendis diivanil saaks olla, vahepeal pidi ikka nina toast välja ka pistma. 
Nädalapärast hakkan juba Eesti poole lendama, niiet sellel nädalal tuleks üks mõnus nimekiri (yasss!) teha, mis kaasa võtta tuleks. Seekord saavad kaasa vaid vähesed valitud esemed, sest esimest korda elus lendan ainult käsipagasiga. Eks siis paistab mis sellest saab. Boonuseks veel see, et kahe lennu vahe on kuus tundi, niiet aega on Frankfurdis nii, et tapab. Ei teagi, mis teen seal.. Lahendan sudokusid ja teen peoplewatchingut arvatavasti. Ja muidugi unistan vürtsikilust ja Karni pasteedist nagu ma juba emmele hommikul kirjutasin :) aga mõnus, ootan juba täiega! Ei teagi, miks seekord see Eesti-igatsus kõvemini välja lööb kui muidu. Mingeid lambiasju ootan lihtsalt :D näiteks oma autoga sõitmist (ps, ma pole Bukarestis kordagi autorooli istunud) ja kummikute jalga tõmbamist ning maal metsa jalutama minemist. Eestikeelseid ajakirju! Ja, et paned teleka käima ja eestikeelsed saated tulevad. Rummikokteili ginger ale-ga (siin seda ei müüda). Sõpradega Uno-mängimist ja seda tunnet kui hakkad Tallinnas maanduma ja kõik nii hea ja kodune on kohe-kohe ootamas :) ja muidugi ootan täiega kõigi oma inimeste nägemist ka! Täiega!
Võiksin oma Eesti-armastusest siinkohal vist soiguma jäädagi, aga kes see seda viitsib lugeda onju. Äkki ainult teised välismaal elavad eestlased, sest nad mõistavad, millest ma räägin? Ah, mis ma ajan, ei viitsi keegi :)
Eile oli Bukarestis Martini kunagise koduklubi (Kreekast) mäng ühe siinse klubi vastu ja käisime seda vaatamas. Kogu publik suutis normaalselt istuda ja ma nihelesin terve aja, sest tooli seljatoe äär oli minuarust nii terav, et hullult pressis selgrool ühte kohta. Täna ärgates tundsin kohe, et selg on nii valus, vaatasin peeglist ja ongi kena sinikas keset selga. Tooli seljatoest!? Ei ütleks, et ma nii õhuke olen, et pekikihti kaitsmas ei oleks, on küll ju :D väga asjalikud mured mul ikka!
Jõhker pilditegemise isu oli enne mängu, näost näha mul ju.
Peale mängu pidime veel kaubamajja paari asja järgi minema, aga hakkasin autos vaikselt seletama, et käime ainult toidupoes ja lähme hoopis otse koju, lähme kaubamajja mõni teine päev.. Peiks arvatavasti mõtles, et ma hakkan haigeks jääma või midagi, et poodi minna ei taha. korralik kodu-uss olen ikka! Aga kodus oligi nii hea, tegin makrasalatit, vaatasime ühte mängu ja lugesin blogisid. Ja muidugi kossutasime jälle diivanil teki sees ja sõime Oreosid. Mõnus-mõnus pühapäev!
Leidsin poest Martini klubi manti. Otseloomulikult oli meil seda osta vaja! 
 

2 kommentaari:

 1. Ära muretse, viitsime lugeda küll! Mina vähemalt... ei teagi siis kas asi selles, et tean neid tundeid ajast, mil ise Eestist eemal elasin või niisama põnev :)
  Üks soovitus ka, võiksid pildid suuremalt panna, oleks parem vaadata! ;)

  Eneli
  www.dodolce.com

  VastaKustuta
 2. Siis on tore :) täitsa asjalik soovitus, võtan arvesse!

  VastaKustuta