reede, 9. oktoober 2015

Eluks vajalik: viis lemmikut

Nagu arvatavasti igal naisel on ka mul omad elulise vajalikkusega tooted, ilma milleta hakkan ma kohemaid lamenti lööma ja nõudma, et keegi nad mulle üles otsiks. Tavaliselt olen selleks otsijaks muidugi ma ise, aga see selleks..
Kes mind vähegi tunneb, teab ka seda, et ma armastan suuri juukseid ja vihkan ludupead :D go big or go home. Õnneks on mul üks tore Rumeenia-sõbrants, kes mulle kõik tupeerimise põhitõed selgeks õpetas, niiet nüüd ei pea ma enam iial lameda peaga ringi käima.
Tupeerimise kohta on  minult ka üsna palju küsitud, aga ma ei oska muid nippe anda kui vaadake youtube'i tutoriale (hair teasing tutorial nt), ostke endale hea juukselakk ning tupeerimiskamm (mina kasutan sellist Tradehouse-st ostetud kammi) ja harjutage-harjutage-harjutage! Juukselakkidest on minu lemmik Taft Perfect Flex (ultra strong) juukselakk, mida mul läheb oma kuues pudel kindlasti. Teeb seda, mida lubab, ehk siis kinnitab soengu kindlalt paigale, kuid samas kui ikka päris varesepesa peas pole, saab lakitatud juukseid ka kammida. 
Juuste kammimisest rääkides on minu ainus kasutuselolev juuksehari vana hea Tangle Teezer, mille ma ostsin Ilumessilt juba kaks sügist tagasi. Selle harjaga on tõesti nii, et kui sa seda juba kasutama hakkad, siis tagasiteed enam pole. Isegi peika paneb seda minult vahel pännu, et sellega juukseid kammida, vot nii hea on see lausa :D
Hiljuti avastasin enda jaoks Maybelline Dr. Rescue sarja küünelakid ja need on täpselt sellised laisa plika küünelakid :D mõtlen ma selle all seda, et kui erilist kunstiteost hetkel küüntele ei soovi, aga niisama ka olla ei taha, siis on need ideaalsed. 
Mina kannan küüntele kaks kihti aluslakki (base coat) ja kaks kihti pealislakki (top coat) ja tulemus on selline:
Minu päev algab ja lõppeb hambapesuga ja hambapastadest on minu vaieldamatu lemmik Colgate Max White One Optic. See tõesti teeb hambad valgemaks! Ja muud põhjust polegi vaja :)
Suvel kandsin mõned kuud ripsmepikendusi, sest nendega on elu ikka lill küll. Hüppa kasvõi järve pommi (mida ma kunagi ei tee muidugi), silmad on ikka ilusad peas :D küll aga usun ma, et nende kandmine väsitab meeletult oma ripsmeid ja sellepärast olen ma neist nüüdseks ammu loobunud. Kasutan hoopis L'oreal Telescopic Clean Definition ripsmetušši, mis on minu arvates kõige parem pikendav tušš. 
Kui teile selline nimi nagu Carli Bybel midagi ütleb, siis teadke, et see on tema lemmik ripsmetušš ka :D peale paari kihti on tulemus selline:
Mul muidu silmad nii viltu pole tegelt, pea oli aga küll :D

Kogu lugu! Kui muu kosmeetika osas ma üsna slutty olen, st vahetan asju pidevalt uute ja huvitavate vastu välja, siis neile toodetele ma olen päris truu. Ja nad on seda väärt :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar