esmaspäev, 5. oktoober 2015

Milleks olla valmis käsipalluri pruudina

1. Ole valmis hunnikute viisi pesu pesema. Kui kõik muu võib kodust otsa saada, siis must pesu mitte - pesukorvi põhja pole sa näinud jõuludest saati ning ka seda ainult sellepärast, et siis oli puhkus ja trenne polnud. 
2. Ole valmis, et üsna pea tead sa selliseid nimesid nagu näiteks Rhein-Neckar Löwen, Nikola Karabatic ja Mikkel Hansen. Ja su sõbrannad hakkavad sind aina kahtlasemalt vaatama..

3. Ole valmis, et võõrad mehed tulevad tänaval su peikaga lobisema ja kätlema, eriti just väikelinnas elades. Kui sul peiksiga veab nagu minul, jutustab ta kõigiga vabalt ega tee vahet ülikonnaga ärikal ja pudelikorjajal. Fänn on fänn.

4. Ole valmis, et saad piisavalt aega, et olla omaette. Peaaegu igal nädalal saad vähemalt ühe öö ikka üksi magada. Kui sa üksi pimedas magada ei taha nagu mina, siis oleks mõistlik enne kokku kolimist oma silmarõõmu hoiatada, et elektriarved hakkavad nüüdsest veidi suuremad olema.

5. Ole valmis paljudeks small talk'ideks pooltuttavate inimestega ja ohtrateks põsemusideks. Kui sulle musitada meeldib, siis koli Rumeeniasse, siin puudust pole.
6. Ole valmis, et käsipall hakkab sulle meeldima. Lausa nii väga meeldima, et vaatad ka üksi kodus olles ning avastad end peikale sõnumit kirjutamas stiilis "oii seda ussi nägid väää!?" või "no joppenpuhh, need mardid said jälle kotti". Enne oli mu lemmikspordiala külmkapini jooksmine, et võimalikult kiiresti koogile ja veinile käpad taha saada, nüüd võib see oodata kuni hetkel käimasolev mäng läbi saab.

7. Ole valmis tundma ennast väga abituna, kui sinu lemmikul on seljataga valus kaotus ja sa ei oska midagi öelda, et seda paremaks teha. Ühtlasi ole valmis kuulama ja lohutama, kui ta lõpuks sellest rääkida tahab.

8. Ole valmis, et välismaale kolides saab esimeseks äraõpitud numbriks 7. Nagu 7-meetri vise.

9. Ole valmis, et alguses tahavad teiste mängijate kaaslased rääkida vaid küüntest ja juustest. Mis muud kui suck it up, buttercup.

10. Ole valmis, et ajapikku tekivad teil nendesamade kaaslastega ka muud jututeemad, esmamuljed muutuvad ja varsti olete te sõbrad kogu eluks. Nii ei lähe kindlasti kõigiga, aga ega nende tõeliste pärlite avastamine ei peagi kerge olema.
11. Ole valmis, et oled hoolitsetud ja armastatud. Jällegi - kui sul peikaga veab nagu minul, oled keegi, kellele pühendatakse enamus oma vabast ajast ning usu mind - kui sinu kallima töö on trennis käia, on seda vaba aega üsna palju. 

* käesolevat postitust tuleks võtta huumoriga, mille aluseks on tõestisündinud lood ja minu igapäevane elu.

8 kommentaari:

 1. Pesust: Ole rõõmus, et sul orienteerujat ei ole. Mina näiteks nühkisin eile 30 minutit oma tosse mudast ja okastest puhtaks - ENNE nende pesumasinasse panekut. Sokid viskasin lihtsalt ära, jne. Pesu naisele pesemiseks andmist ma isegi ei kaalunud... Lisaks oli tal enda tossudega sama palju tegemist :)

  VastaKustuta
 2. Olen rõõmus! Ega mulle ka keegi pesu ei anna, ise peab võtma :(

  VastaKustuta
 3. Korvpalluri naisena on nii mõnedki punktid samad, eritiii see esimene :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Hahaa :D just panin pesumasina tööle kusjuures. Niiet edu meile!

   Kustuta
 4. spordikommentaatori naisena on yksikuid oid lausa mitmete nadalate kaupa ja need kohvritaied musta pesu lisanduvad hiljem sujuvalt ja markamatult nelja poja musta pesu hunniku juurde. Punktid 5-10 jatan ainult vahele, muu sama, aga laiema valdkonnana :D eriti sportlaste nimed.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Tore, et äratundmisrõõmu on ;)

   Kustuta
 5. Kui hea postitus, sain naerda. :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Tore, siis läks asja ette kui kedagi ikka lõbustas ka. :D

   Kustuta