laupäev, 3. oktoober 2015

Minu kõige varajasem postitus

Issake, ma pole kunagi veel nii vara uut postitust kirjutanud kui täna! Väga kahtlane. Olen siin majas ainus unetu ja kuna kellegagi hetkel rääkida pole, siis istun elutoas teki sees, ja elan ennast siia välja. Hahaa!
Täna ei saagi ma oma traditsioonilist laupäevahommikut teha (stiilis pidžaamaväel koristamine-pikk hommikusöök-mustade leskede kordus), sest esiteks ma pole üksi kodus ja teiseks käsib peika mul poodidesse minna. Saate aru, sunnib lausa! Võib öelda, et iga poodleja unistuste mees :) tegelikult ta vist lihtsalt ei jaksa enam seda hala kuulata, kuidas mul on kevadeks-sügiseks vaid üks tagi, mis on juba nii kulunud ja kole, et ma ei taha isegi enda peegelpilti enam näha (mida tihti ei juhtu). Paar suve tagasi lasin sinna heas usus seda kanget sääsemürki peale, mis kahjuks tagi esiosa natuke söövitas. Aitas küll, ükski sääsk mind enam ei tahtnud.. Sellel õhtul.
Ise Martin minuga poodidesse tulekust viilib ja läheb hoopis väikestele käsipallihuvilistele ühele üritusele autogramme jagama. Täitsa glämmid lood meil siin :)
Vana hea enne-mängu kahupea
Eile oli Steaua mäng ehk siis peika klubi mängis ja võitis samuti. Ühtlasi avastasin, et baleriina-hooaeg on vist selleks aastaks läbi, sest mu jalad külmetasid terve aja kohutavalt. Ja nagu kiuste ei tulnud me peale mängu koju vaid jäime veel umbes kolmeks tunniks sinna sööma ja tsillima. Lõpuks olid mul küll laibajalad juba, sest varbad hakkasid vaikselt lillaks tõmbama. Ja kui juba jalad laibad on, siis on sügis officially käes!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar