neljapäev, 22. oktoober 2015

Paar parajaid

Mõtlesin täna, et kuidagi nii imelik, et ma pole juba mitu-mitu päeva bloginud ja täitsa tunnen puudust :) jõudsin esmaspäeva öösel Eestisse ja kõik päevad on nii kiired, et kuidagi ei ole seda aega leidnud, et maha istuda ja kirjutada. Selleks peaksin ma üldse oma emme läpakat kasutama, sest enda oma jäi ju Bukaresti. Neid lauseid siin kirjutangi telefoniga. Ei saa öelda, et üle mõistuse mugav oleks. Õnneks leidsin alloleva postituse mustandite kaustast ja kui see mu telefoniga trükkimise vaeva vähendab, siis what the heck, läheb avaldamisele! Polegi peiksi juba mitu päeva (!) näinud, niiet tundub täitsa sobilik see siinkohal viimaseks postituseks jätta :)


Vahel ma mõtlen, et me peikaga oleme ikka täitsa sellised, et võta üks ja viska teist. No täielik paar parajaid kummalisi inimesi :D ma kõigest rääkida ei taha, aga mõned näited meie igapäevadest:

- kui Martin trenni läheb, küsin ma igal jumala hommikul esikus sama küsimuse ehk "kas sa ikka kollase särgi võtsid?". Ühesõnaga üks kohustuslik särk, mille mahaunustamisega kaasneb rahaline trahv. Ja uskumatu, et üsna tihti see siiski tilpneb kusagil mööda korterit!

- kui mina olen magamistoas (näiteks loen voodis) ja peiks üritab mu tähelepanu võita ja ma ikka välja ei tee, siis lõppeb see kasvõi sellega, et ta hüppab voodisse pommi, aga mu tähelepanu peab ta endale saama (ja saab ka).

- History Channel ketrab meil siin iga issanda päev, niiet on täitsa tavaline, et me peast saadete reklaame kaasa loeme. Ohtra ja ülepakutud aktsendiga muidugi :D

- ükskord ütlesin Martinile, et toorest muna ei saa peos katki pigistada, sest ma olin seda kusagilt kuulnud. Selgus, et sai küll!

- kui üks meist öösel vetsus käib, siis peab teine küsima "kus käisid?". Eee, ah niisama, jalutasin tead.

- õhtul voodisse minnes on meil vahel scrollimise-tuurid peal, ehk siis hullult on vaja igasuguseid naljakaid videoid vaadata ja niisama totrusi rääkida. Vahel kestab see nali kokku üle tunni aja! Paar õhtut tagasi oli eriline hitt mu kõver väike sõrm ja peika kõige peenem hääl, mis ta teha suudab :)

- kui me diivanil telekat vaatame ja ma nagu kana siblima hakkan, siis on teada värk, et mul on kaisutamisetuurid peal ja enam ei aita ei ussi- ega püssirohi, nüüd pean ma kaissu saama!

- kui toas on sääsk, ütlen ma alati sellepeale vaid kaks sõna - "mõrva ta". Ja ta mõrvab ka.

- ükskord peika ütles, et ma olen ta väike Honey Boo Boo. Ei pea vist mainimagi, et ma olin hingepõhjani haavunud :D

- meil on mingi siin mingi oma sõnavara. Suhkrubakter, kukejutt, ribiorel ja laibajalad näiteks.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar