kolmapäev, 14. oktoober 2015

Patsijutt

Mul on selline komme, et ma siin juuksuris ei käi. Ei teagi tegelikult miks.. Lihtsalt pole sattunud ja eks ma veits põen seda ka, et juuksur ei saa minust nii aru, nagu mu oma Eesti juuksur saab. Niimoodi poolelt sõnalt. Äkki võtab veel liiga suure jupi maha või teeb mulle tiigripea (ehk siis sellise soengu, kus tumedal põhjal on megapaksud blondid triibud, not my style). Ja siis ma siin hetkel kannatangi oma väljakasvanud juurtega ja loen tunde ja minuteid, et oma juuksurisse saaks :) aeg on mul järgmiseks teisipäevaks, ehket esmaspäeva öösel jõuan ja hommikul kohe, hops, juuksurisse! Juba unistan kuidas ma seal toolis istun, juuksuriga juttu puhun ja eestikeelseid ajakirju (!!!) lappan. 
Hetkel üritan oma pikka aega tumepruuni olnud lakka välja kasvatada ja heledamaks triibutada. Värvieemaldust ei taha ma teha kohe mitte üks teps, sest lõppkokkuvõtteks kahjustab ju iga keemiline protseduur juukseid ja seda ma ei soovi. Pigem kannatan oma kodukootud "ombrega" :D tegelikult kasvavad mu juuksed üsna kiirelt ja ma loodan, et hetkel kasutusel olevad Placent Activ'i ampullid kiirendavad seda protsessi veelgi.
Selline lühike juuksejutt. Muideks, kui keegi tahab täiega ägedaid soenguideid, siis vaadake youtubest või instagramist sellise kasutaja nagu Sarah Angius videoid. Ta teeb nii ilusaid soenguid ja üldse mitte keerulisi. Mina igatahes olen sealt kõvasti inspiratsiooni saanud :) 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar