esmaspäev, 23. november 2015

CC-kreem ja BB-kreem

Paar nädalat tagasi juhtusin Eestis olema just Selveri Ilupäevade ajal ja ostsin endale sealt paar asja. Mulle üldse hirmsasti meeldivad Selveri meigitoodete allahindlused, ma ei tea miks. :D kuidagi erilised. Ning see mulle meeldib ka, et partnerkaardile on võimalik täitsa korralik summa koguda ja hiljem peaaegu tasuta või poole hinnaga selle eest endale midagi head saada. Seekord läksin kindla plaaniga osta omale Mixa CC-kreem ja mingisugune tavaline puuder. Tegelikult tulin siiski mõne asjaga rohkem koju, ups. Lisaks CC-kreemile ja puudrile rändasid korvi veel Catrice'i valguspeegeldav pliiats ja Maybelline Dream Fresh BB-kreem. Ja, et kenasti komplekt oleks, siis CC-kreemist ja BB-kreemist ma kirjutangi.
Et see just Mixa CC-kreem pidi olema, tuli mulle pähe kellegi Mixa tootearvustust lugedes.. Kahjuks ei mäleta enam, millisest blogijast jutt. CC-kreemi ma igatahes ostsin, maksis allahindlusel vist 6 eurot ja natuke peale. Lubab nahka rahustada, nahatooni ühtlustada ning naha punetust vähendada. Mainin veel, et mul on normaalne/kombineeritud nahatüüp, mis kannatab vist suhtkoht kõike, alates kodusest kohupiima näomaskist kuni kangema kraamini välja. :D 
Kreem ise on õrnalt heleroheline, kuid nahal ta mingisugust tooni ei jäta. Laon kõigepealt letti minujaoks kehvemad küljed: suurimaks miinuseks pean kreemi imendumist. Võin ta nahale kanda näiteks tunnikese enne meikimist, kuid selleks ajaks kui jumestuskreemi pintsli kätte võtan, pole ta siiski korralikult nahka imendunud. Teiseks avastasin ma selle kreemi puhul seda, et kui ta kasvõi natukene silmale liiga lähedale satub, hakkasid mu silmad meeeeeletult kipitama ja vett jooksma. Muidugi ei süüdista ma selles kreemi, vaid oma tundlikke silmi, aga mainin seda hoiatuseks teistele, et noh, ärge palun kodus omale kreemi silma laske eks :D samas on see esimene kord, kui mu silmad mõne nahahooldustoote puhul niimoodi reageerivad.. 
Positiivse poole pealt pean ütlema, et lubadustest peab kreem kinni - ta on tõesti nahka rahustava ja nahatooni ühtlustava toimega, samuti vähendab ta naha punetust. Minu naha suurimaks probleemiks ongi just kohatine punetus ning nüüd, peale paarinädalast katsetamist ei ole ma seda enam märganud. Olen meeldivalt üllatunud :)
Niiet mine võta nüüd kinni, on ta siis kreem, mida uuesti osta või jääb ta selliseks ühekordseks katsetamiseks. Ma ise ka ei tea veel, ausalt.
Maybelline Cream Fresh BB-kreem ei olnud aga esmakordne ost, sest seda olen ma juba mitu korda kasutanud. Allahindlusega maksis ta sendipealt 5 eurot, ei rohkem ega vähem. Kasutan tooni light medium, mis on ideaalne siis, kui nahk on veidi kahvatum nagu praegu. Kuna tal meeletut katvust pole, segan ma seda tilgakese jumestuskreemiga ja tadaa, minu arvates ideaalne. :)

Sellised ekstra-põnevad jutud täna. :D tegin selle postituse justnimelt selle tõttu, et üsna tihti küsivad sõbrannad-tuttavad, milliseid tooteid ma kasutan ja iga jumala kord olen ma nii meelitatud, et keegi tahab sarnast tulemust saavutada nagu mul hetkel on :) niiet olge lahked, tänased tarkused on jagatud!
 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar