kolmapäev, 11. november 2015

Ikea wishlist

Bukarestis elades on minu jaoks plussiks see, et siin on Ikea. Mõtlesin täna, et nädalavahetusel tahaks hirmsasti sinna minna, et sealt mõned vajalikud (ja mitte nii eluliselt vajalikud) asjad koju tuua. Nagu rott noh, ainult tassiks asju kokku. Lausa kollaaži tegin asjadest, mis ma omale tahaks!
Nagu öeldud, siis kõik asjad siin olulised ei ole ja kõiki ma osta ei kavatse ka. Panin nad siia lihtsalt selleks, et nad mulle meeldivad ja kuidagi sobisid :)
Kuumaaluseid on meil vaja küll. Nimelt tahaks veekeetjat külmkapi peal hoida, sest minuarvates ta lauale ei sobi (ja mujale panna ei saa, sest pistikud on siin defitsiit). Aga ilma kuumaaluseta seda teha ei saa, sest kuum veekeetja lööb külmkapil mingi muhu üles. Vist ei ole külmkapile väga tervislik. Köögirätikud on meil kusagile parema elu peale läinud, niiet paar uuemat võiks olla küll. Martin armastab kohvi juua suuremast asjast kui tass, selleks võiks meil kaks sellist paksemat kohviklaasi olla. See punane tünn on lihtsalt nii armas ja jõulune, et ma lausa pidin ta siia lisama! Pajakindaid on mul tõesti vaja. Mul on muidu pajalapid küll, aga hiljuti hakkas meie pliidiuks niimoodi tegema, et avaneb ainult poole peale ja siis on ahjuplaadi väljavõtmiseks poole väiksem ava kui mõeldud on. Selline risky business, et paned käe ahju küll, aga mürki võtta ei saa, kas ta samasugusena sealt enam välja ka tuleb. Mul on juba kaks armi selle tõestuseks! Valgete laternatega on mul mingi oma teema. Nii meeldivad noh! Ja pildilolev eksemplar on hetkel soodukaga müügil. Sellega on nii, et eks ole paista, kas tuleb meiega koju või jääb poodi. Teeküünlad on meil otsakorral ja siis ongi uusi vaja. Otsustasin, et meil on jõuludeks (või noh, novembriks-detsembriks, sest päris jõulud veedame ikkagi Eestis) lauale sellist väikest jõulutaime vaja. Ma tõesti ei tea, mis ta nimi päriselt on. Aga vaja on mul teda küll! Ja, et ta koledas potis olema ei peaks, tahan ma talle ka taolise valge ümbrispoti hankida. Samas stiilis valge kandik on minu arvates jube ilus :) ja need mustriga potsikud samuti. Paar suuremat valget küünalt võiks meil samuti olla. Ning viimaseks see kõige olulisem asi - presskann. Mõni aeg tagasi lõi üks meist kannul killu välja, aga kasutada andis ikkagi. Täna hommikul lõin ma nõusid pestes teise killu välja ja nüüd vist on aeg uus muretseda, kaua sa ikka seda klaasipuru närid. :D

wishlist13 kommentaari:

  1. Kruusid saite ju :) ja teeküünla ümbrised siis palun mulle jah - aitäh!

    VastaKustuta
  2. Saime :) kaua kogud neid üldse muidu veel?

    VastaKustuta