kolmapäev, 2. detsember 2015

Lobajutud

Selline tunne on, et ei oska nagu millestki kirjutada. Aga hullult tahaks ikka. Niisama ka nagu ei viitsi mingit kena juttu siin kokku klopsida, tahaks midagi põnevat kirjutada. On ikka nõudmised eksole. Aga midagi põnevat ju pole rääkida, tööd pole leidnud ja lund pole ka sadama hakanud.. Kerge jõulueelne kass on peal küll. Aga mingit vingu-postitust ma teha ka ei taha! Lihtsalt, võtke teadmiseks või ärge võtke, mul on hetkel selline õõõõõhhhh-aeg kallal. Sellel teemal nüüd kõik.
Laupäeval käisime poodides, vaatasime lihtsalt ringi. Niii palju inimesi oli! Reedel oli siin black friday ja siis olid allahindlused veel nädalavahetusel ka. Üldse hakkasid aled juba nädal varem ja kestsid sujuvalt siiani välja. Nüüd paar nädalat pausi ja siis on juba aastalõpu allahindlused, mis on teadupärast ühed suurimad. 
Õhtul vaatasime poksi, kusjuures ma vaatasin esimest korda niimoodi huviga ja kohe oli selline põnev matš. Hiljem läksime veel linna ja pühapäev oli täielik voodipäev.. Tellisime hiinakat ja vaatasime Bondi-filmi (jah, isegi mina ning ma ei jäänud magama).
Eile ostsin kojusõidu piletid ära :) selline tunne, et ma JUST jõudsin tagasi Bukaresti ja varsti pean jälle oma trussad ja passi ära pakkima ja Eestisse sõitma hakkama. Muidugi aitas Martin eile meeleolu luua ja näitas mulle lennukatastroofide tõenäosuse videot. Tänks, armas-kallis!
Tegin täna hommikul üle mitme päeva (!) meiki ja mõtlesin kaks pilti teha: enne ja pärast. Polnud sellel "enne" pildil ka suurt viga, ainult sellised väiksed seasilmad olid peas ja selline veidi kaame nägu, nagu oleks just surnuist üles tõusnud, mitte soojade tekkide vahelt nagu tegelikult oli.
Nüüd hakkan jõulude tarbeks erinevaid lehekülgi läbi kammima, mandariini sööma ja ehk vaatan isegi ühe osa oma uut lemmikseriaali "Shameless", mille soovituse ma leidsin SIIT blogist. No nii hea sari lihtsalt, ma olen täiesti sõltuvuses!
 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar