teisipäev, 8. detsember 2015

Natuke pahast tujust ja natuke riiete tellimisest

Ma olen vahel ikka nagu täiesti väike laps! Eile tegime natuke jõulu-sisseoste ja hiljem kodus käisin ma neid asju vist oma viis korda õhtu jooksul vaatamas. Nagu endale oleks saanud või midagi. :D Tegelikult on kõik ikka teistele, aga kuna ma kinke planeerides lähtun sellest, mida ma endale tahaks, siis on kõik ostetud asjad minu arvates nii ilusad ja head, et ma kohe ei saa teisiti kui pean neid imetlemas käima. :D 

Eilsele halva-tuju õhtule järgnes aga täna hea päev. Halb tuju (või no ausalt, null-tuju) tuli ikka sellepärast, et hakkasin jälle oma peas ketrama, et miks keegi küll mu cv-le vastanud ei ole. Ja ühest väiksest mõttelõngast suutsin ma oma peas juba sellise raamatu kokku panna, et sellest saaks paraja bestselleri. Kui pea juba padjal oli, siis mõtlesin ainult, et kui ma nüüd magama jään, siis saab kõik korda, sest hommikul on tuju juba kindlasti hea. Ja nii oli ka :) on alati. Õnneks on mul maailma parim elukaaslane, kes mind sellistel hetkedel lohutab, puhub haigele kohale peale, teeb musi, kalli ja pai ning kõik ongi kohe parem. Tegelikult ma ju tean, et tööd on siin leida raske ja need kohad, kuhu ma oma cv saatsin ju kedagi ei otsinudki. Aga kuna varasemalt on kõik töökohad kuidagi ise minuni tee leidnud, siis ehk ma lootsin salaja kusagil alateadvuses ka seekord, et kõik läheb libedalt. Aga pole hullu midagi, kõik on ju tegelikult hästi. Nagu peiks ütles, siis oleks töö vaid boonuseks ja kui ma ka kohe tööd ei saa, siis keegi näljasurma ei sure ja meie elukvaliteet sellest kuidagi ei kannata. 

Täna oli hea päev lisaks kõigele muule ka sellepärast, et sain kätte oma jõuludeks-aastavahetuseks tellitud jumpsuiti (kui keegi teab, kuidas seda eesti keeles nimetatakse, andke palun teada! Üheosaline pükskostüüm? Kombekas? :D) ja see sobib mulle nagu valatult. Ma olen niii rahul! Nüüd on sellega niimoodi nagu eile kingitustega, et käin seda iga tunni tagant kapis silitamas. Olin sellest unistanud oktoobrikuust saati ja reedel lõpuks tellisingi ta ühe siinse facebooki poe kaudu ära. 
Esiteks pean mainima, et olen ka korduvalt eestis olevatest facebooki poodidest tellinud, kuid pole kusagil nii head teenindust kogenud kui siin. Müüja rääkis täiesti fluent inglise keelt, tõlkis mulle rumeeniakeelse mõõdutabeli kenasti ära, vastas kõigele paari-kolme minuti jooksul ja pakk jõudis minuni nii kiirelt. Ma muidugi mõistan ka - nii suures riigis, kus on palju nõudlust ja veel rohkem toote pakkujaid, peadki sa olema tasemel, et klient ka teist korda tellima tuleks. 
Olin nii meeldivalt üllatunud kui kvaliteetse riidega tegemist oli. Õmblused head ja vastupidavad, materjal mõnus ja istus igatepidi kenasti seljas. Kui enne sellest imelisest ürbist pilti ei näe, siis aasta lõpupoole ikka. :)

Mis siis ikka, tõmbangi otsad kokku tänaseks ja hakkan hoopis õhtusööki tegema. Ega see kana-seene pasta ennast ise valmis ei tee ju!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar