pühapäev, 31. jaanuar 2016

Olen endiselt investigaator

Paar päeva tagasi mainisin, et hakkasin Netflixi kasutama ja peale seda on meil siin küll olematu seltsielu tekkinud. :D Täiesti saatanast on see ikka! Reede õhtul vaatasime jutti kolm osa Making a murdereri (üks osa kestab umbes tunnikese) ja eile.. Ülejäänud seitse! Saate aru, me läksime magama kell neli hommikul, sest pooleli ei saanud ju jätta, hullult vaja teada, mis siis lõpuks sai ja kes kus vangikongis konutab. Ma muud ei hakka ette rääkima mille ümber tegevus käib, sest kes mu vandenõuteooriaid ikka lugeda jaksab ning kellel huvi on, saab guugeldades kõik info kätte.
Seda võin öelda küll, et peale selle sarja vaatamist kahtlustan ma kõike ja kõiki veelgi rohkem! Miks naabri uks käis kaks korda? Miks see naine mind piimaletis nii pikalt vaatab? Mis kaubik see maja ees seisab? 
Kella neljast magamaminek tõi muidugi kaasa selle, et ärkasime me alles kell üks. Ning siis hakkas investigaator tööle! Guugeldasin seda sarja vist igatepidi ja lugesin kogu interneti läbi, sest mul ju VAJA kõike teada. Selline isehakanud uurija. :D staažika krimisarjade vaatajana mõtlesin muidugi oma peas, et seal oleks pidanud ikka käitumisanalüütikud asja uurima, aga siis sain aru, et need tulid mulle meelde üldse teisest sarjast, mitte päriselust.. nii juhtub kui oma binge-watchingu elu reaalse eluga sassi ajad. :D

1 kommentaar:

  1. Tere kõigile
    Me oleme religioosne organisatsioon, mis teeb laenud eraisikutele, kes vajavad ja kellel Jumala kartuses. Sa oled aus; sa pead likviidsuse maksta arveid, et alustada oma äri või elama võlgu. Oleme valmis vastama teid aidata meie advokaadid. Võta meiega ühendust läbi meie e-posti jaoks kokku rahulolu 24 tundi. Tingimused on väga soodsad ja saate tagasi maksta 20 aasta suurim.
    Siin on meie mail: legalfinance85@gmail.com

    VastaKustuta