esmaspäev, 11. jaanuar 2016

Peaaegu 26-aastase inimese esmaspäevajutud

Öelge veel, et mõttejõuga ei saavuta midagi! Tagasi Bukaresti lennates aevastas minu ees reas üks mees lennujooksul oma kaheksa korda. Ise mõtlesin, et kurat, mida sa turtsud, teada asi, et lennukiõhus levivad bakterid eriti hästi ja mina küll mingit pisikut külge ei taha saada. :D Ja vot ongi saingi, mida mõtlesin - nina nohune ja kurk valus. Täna olingi pool päeva teki all ja hakkasin jõuludeks saadud "Minu Kennedyt" lugema. Meeldib, ja kohe väga meeldib! Ma kujutan ette, et see on selline raamat, mis võiks igas vanuses ja igasuguse lugemishuviga inimesele meeldida. Loen läbi ja sunnin Martinit ka seda lugema (peiks, kui sa seda enne siit loed kui minu käest kuuled, siis noh.. nüüd siis tead), sest mul ju vaja ometi kellegagi raamatut arutada. :D 

Eile käisime natuke poodides ja vaatasime kaupa. Igasse poodi ei hakanudki üldse sisse pressima, sest siin nädalavahetusel poodi minek on natuke nagu enese piinamine - tead küll, mis sind ees ootab (ja see pole kerge), aga ikka lähed. Stradivariussesse näiteks sain sisse küll, aga vahepeal kartsin, et välja enam ei saa, sest inimesi aina vooris peale ja riiulitevahed on nii tillukesed, et liikumagi ei mahtunud. Ust nägin, aga tükk aega läks kuni ma päriselt üldse ukseni jõudsin. The Body Shopi allahindluselt hüppasin ikka läbi ja ostsin jõhvika-vannikuubikud ja näokoorija. Esimesed sellepärast, et Maril nägin neid ja tundusid nii mõnusad, lisaks meeldib mulle hullupööra vannis leos olla ja oma mõtteid mõelda. :D Näokoorija aga sellepärast, et nägu kipub talvel kuivama ja siis on vaja vanad nahad uute vastu vahetada nagu ussidel ikka kombeks.
Ahjupoti ostsime ka, aga täna hakkasin kodus vaatama, et see on mingi petukaup üldse, sest kaas läks potile peale suure surmaga küll, aga ära enam ei tule. Õnneks on tšekk alles ja loodetavasti ümbervahetamisega probleeme ei teki.
Täpselt nädalapärast on mul aga hoopiski sünnipäev. Uskumatu, et ma juba 26-aastaseks saan! Kuna aga elu iga aastaga aina ilusamaks läheb (tõsi) ja mina mitte päevagi vanemaks ei jää (kurb küll, aga natuke vähem tõsi), siis pole mul sünnipäeva vastu mitte midagi. Eelmisel aastal olin ma sellel ajal Eestis, nüüd aga saan seda koos Martiniga tähistada :) kavatsen terve päeva kaunis 26-aastane daam olla ning tunda õnne, rõõmu ja tänulikkust, et minu elu on armastust täis ja ilus. Et minu ümber on mind hoidvad ja armastavad inimesed ja kõik on hästi. Siukse positiivse mõttega täna lõpetangi!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar