neljapäev, 21. jaanuar 2016

Sünnipäevanädal

Siit tuleb minu esimene postitus 26-aastasena, juhuu! Oma sünnipäeva ma tavaliselt eriti ei oota, või pigem on õigem öelda, et jään vist üsna ükskõikseks. Aga niipea kui kell kukub ja sünnipäev läbi saab on täitsa nukker mõelda, et alles aasta aja pärast jälle. 
Peale selle, et ma esmaspäeval vanemaks sain käisime me nädalavahetusel poodides, sest siin on jätkuvalt suured allahindlused. Ühest poest saime me kokku kahekümne euroga vannitoakaalu ja võikugrilli, puhas skoor ju! Aga kasutusjärjekord on neil ikka selline, et enne kaalud ja siis vitsutad saia peale, sest vastupidises järjekorras võid küll miniataki saada. :) Aga kuna ühel päeval jäi poodidest väheks, läksime järgmisel uuesti - sain sisustuspoest väikesed kausid, kööki raamatuhoidja, armsad salvrätid ja valge puidust kandiku. Endale sain veel kaks kampsunit ka, ühte neist olin juba kaua vaadanud, aga täishinnaga ostma ei kippunud ning õigesti tegin, sest nüüd oli see poole hinnaga müügis. Peika ei tulnud ka tühja käega koju, sest vahepeal avati Bukarestis Rumeenia esimene New Era pood ja mütse pole ju kunagi liiga palju (nagu kingi!).
Millalgi seal vahepeal käisime veel kinos Tarantino filmi vaatamas, mis oli pehmelt öeldes üsna verine. Vähemalt sai kommi ja popakaid nosida, niiet ei saa kurta midagi. 
Sünnipäeva tähistasime ohtra kommi- ja koogisöömisega ning õhtul käisime veel õhtusöögil ka. Sõime esimest korda Bukarestis sushit ja täiega hea oli! Minu peaaegu alkoholivaba jaanuar sai samuti kiire lõpu, sest sushi juurde maitseb külm valge vein ju eriti hästi. :) 
Nüüd olen tõeline daam, sest sain sünnipäevaks peikalt oma unelmate käekoti!
Seoses vähese alkoholi tarbimisega oleme me lausa nii tublid olnud, et oleme üsna tervislikult söönud (v.a. see ohtra koogisöömise päev). Ei mingeid krõpse ega seapekki! Viimase nädalaga on selline komme tekkinud, et Martin ärkab vara ja läheb jõusaali ning kui ta 11-12 vahel koju jõuab on minul juba hommikusöögiasjad valmis ning siis sööme veidi toekama eine. Nii mõnus on koos süüa ja eriti mõnusaks teeb asja muidugi see, kui seda sööki oma uue kandikuga serveerida saan. :) Täna hommikul tegin lausa putru ja päris hea oli. Asendasin tavalise piima mandlipiimaga ja see tegi kogu kupatuse kuidagi eriti kreemiseks. 
Ilmselgelt selline eluviis sobib, sest mõni mees viskab siin nii möödaminnes poolteist kilo ööga maha. Enda kohta pole mul selles osas midagi kaasa rääkida. :D
Minu Mari saatis mulle uued Joiki küünlad ning kuigi ma neid veel põletanud pole, on kaneelikohvi lõhn pidevalt ninas :)
Ahjaa, Bukarestis tuli lumi maha! Ja täitsa külm on samuti - hommikul oli lausa -15 kraadi!
 

2 kommentaari: