esmaspäev, 15. veebruar 2016

V-day

Täna on ilm Bukarestis lihtsalt imeilus! Päike paistab, tuult ei ole, +20 kraadi.. Arutasimegi just eile, et vahel küll sajab vihma, aga enamuse ajast paistab siiski päike ja no kui lund sadas siin vist kogu talve jooksul paar päeva, siis ega polegi midagi kurta ju. Üldiselt võib öelda küll, et siin on peaaegu iga päev ilus ilm.
Sain ükspäev postist oma uue Sephora kliendikaardi kätte. Ju olin piisavalt raha huugama pannud, et nüüd black cardi omanik olen. :D Igatahes, kaart ise näeb välja selline:
Call me miss Mdels! Jällegi ma ei kurda, sest võiks ka hullemini olla.. Kunagi näiteks sain mingil võrkpalliturniiril diplomi, mille peale oli kirjutatud Liiva Möls.
Laupäev oligi muidu üks nendest päevadest kui sadas vihma. Muidu ei saja kolm nädalat jutti, aga just sellel õhtul kui plaanid välja minna sajab muidugi täiega. Õnneks see sadu lõppes küll enne südaööd ära, niiet ma ei pidanud saapaid kilemantliga kombineerima. Eesti laulu vaatasime ka, aga minuarust ei olnud seal küll midagi märkimisväärset. Panen järgmisele laupäevale suuremad lootused.
Ei, meil ei ole käes viinapudeleid, aga ega mulle need joogiklaasid ka nii väga ei sümpatiseeri, et neid näidata. :D Pilt ei ole üldse tegelikult selle jaoks tehtud, et seda kusagile üles riputada, aga kuna mul rohkem pilte meist kahest sel nädalavahetusel ei ole, siis peate sellega leppima. Niiet parem oleks, et te usuks, et meil lilled ja karikad käes on!
Muidu oli tore õhtu, mis lõppes kahekesi öösel kooki nosides :) ise tegin muidugi! Pilti kah jutu tõestuseks ei ole, sest unustasin teha ja kui meenus, oli juba hilja.

Eile ärkasime päris hilja ja peale kella kolmest "hommikusööki" läksime jalutama. Suurlinna rõõmud - et järveäärsele promenaadile jalutama minna, pidime enne pool tundi ummikus istuma. Lacul Morii on Bukaresti suurim järv ning tegemist on tehisveekoguga, mis peaks läbi linna jooksvat Dambovita jõge kontrolli all hoidma ja tagama selle, et üleujutusi ei tekiks. 
Täitsa kummaline, aga järv oli kohati veel jääs ja miljonid linnud jää peal aega surnuks löömas. Muidu oli hästi mõnus seal jalutada, meile meeldis. Paistis üsna popp koht olevat, kes koertega, kes õllega, kes niisama. Mitmes kohas olid püsti ka ristid nende jaoks, kes järve oma elu jätnud. Sünniaastad näiteks 1998-1999. Hästi kurb mu arust.
 
Aijah, sellist asja nägin siin eile esimest korda:
Selline väike veemaja, kust 50 bani (11 senti) eest saab kaks liitrit puhast vett. Üsna mõistlik lahendus neile, kellel kraanivesi juua ei kõlba. Ega me ise ka kraanivett ei joo, aga samas ei ole see siin ka üldse hull, ma ütleks, et isegi parem kui mõnes Tallinna linnaosas. 

Õhtul tellisime pitsat, sest leppisime juba nädal varem kokku, et just nimelt sellist Valentinipäeva romantsi me tahamegi. :D
Täna tegin lõunal banaani ja kodujuustu pannkooke, mis meile väga maitsesid. Retsept on pärit siit. Teisiti tegin vaid seda, et 300g kodujuustu asemel oli mul ainult 180g. Mett ma samuti ei lisanud ja nisujahu asemel kasutasin täisterajahu.
Ning nagu ma tihti oma postitusi lõpetan - ikka pildiga! Minu Valentinipäeva lilled ja suured kevadlemmikud - tulbid :)
 
 

1 kommentaar:

  1. Tere kõigile
    Me oleme religioosne organisatsioon, mis teeb laenud eraisikutele, kes vajavad ja kellel Jumala kartuses. Sa oled aus; sa pead likviidsuse maksta arveid, et alustada oma äri või elama võlgu. Oleme valmis vastama teid aidata meie advokaadid. Võta meiega ühendust läbi meie e-posti jaoks kokku rahulolu 24 tundi. Tingimused on väga soodsad ja saate tagasi maksta 20 aasta suurim.
    Siin on meie mail: legalfinance85@gmail.com

    VastaKustuta