laupäev, 6. veebruar 2016

Väike kohvikujutt

Mille muuga seda postitust alustada kui sellega, et siin on kevad käes! Päriselt ka, ükspäev oligi 17 kraadi nagu ennustus lubas. Täna kõndisin lähimasse kaubamajja ja nii mõnus oli, päike paistis, aga palav ei hakanud, tuult ei olnud ja teed olid kuivad. Mammid müüvad tänaval juba lilli ja mingi vend käis plätudega ringi.

Eile oli meil spetsjomm kohviku külastus. :D hakkasin mitu päeva tagasi juba mõtlema, et tahaks lihtsalt kohvikusse minna, aga ainult kohvikusse. Pole nii ammu käinud niimoodi, et vot istume autosse ja lähme kohvi jooma. Ikka pigem niimoodi, et võtame kusagil šoppamise vahepeal mõne kohvitopsi kätte, aga see pole ju see! Igatahes oli see kohvikus käimine nii hea, et peaks kohe seda tihedamini tegema. Kooki sõin ka, niiet no mis veel tahta eks! 
Hiljem muidugi vaatasime paari poodi ka, aga peale söögiasjade muud ei ostnud. Ja Marks&Spencerist ostsime kommi ka, aga see käib ka söögiasjade alla muidugi.
Eile oli suht lihavaba päev meil juhtumisi, aga selle tegime filmisnäkkidega hiljem heaks. :D vaatasime "Legendit" ja mulle meeldis, sest kellele siis Tom Hardyt ei meeldiks vaadata.
Kõrvitsapüreesupp ja peedi-kitsejuustu pirukas
Täna ärkasin kell kaheksa, sest peiks pidi sellel ajal ärkama ning kuna hommikud mulle meeldivad, ärkasin samal ajal, mitte ei jäänud voodisse lösutama. Praegu on muidugi mega uni silmas, sest seesamune kuuetunnine ööuni ja kuuekilomeetrine jalutuskäik annavad kenasti tunda. :D magama ma endal veel minna ei luba, sest kohe varsti hakkab üks mäng, mida ma vaadata tahan ja iganädalane koristustuur on ka veel tegemata. Olen produktiivne parem ja kukun kell üheksa ära nagu minusugusele hommikuinimesele kohane. :D
 

1 kommentaar:

  1. Tere kõigile
    Me oleme religioosne organisatsioon, mis teeb laenud eraisikutele, kes vajavad ja kellel Jumala kartuses. Sa oled aus; sa pead likviidsuse maksta arveid, et alustada oma äri või elama võlgu. Oleme valmis vastama teid aidata meie advokaadid. Võta meiega ühendust läbi meie e-posti jaoks kokku rahulolu 24 tundi. Tingimused on väga soodsad ja saate tagasi maksta 20 aasta suurim.
    Siin on meie mail: legalfinance85@gmail.com

    VastaKustuta