teisipäev, 8. märts 2016

Lilled, kommid ja vein ehk naistepäev

Ilusat meie-päeva, kõik ägedad naised! Olgu teil palju lilli, üllatusi, kingi ja veini! Ning kõik mehed - olgu teil jaksu ja kannatust neid asju organiseerida. :)

Aga nüüd algusest peale. Eelmine nädalavahetus algas minujaoks pisukese silmapõletikuga, mis tekkis päris kindlasti katkisest läätsest. No mina ei tea, minu mäletamist mööda on mul kaks korda elus lääts katki läinud ja mõlemad korrad on see juhtunud Rumeenias. Eelmisel aastal oli päris õudne, sest lääts läks katki silma sees ja kaheks tükiks. Niimoodi, et üks pool tuli ise välja ja teise sonkis Martin silmalau seestpoolt kätte. Võeh! Mitu aega ei julgenud läätse silma panna. Seekord oli nii, et panin reede hommikul läätse silma ja tundsin, et kuidagi kriibib. Võtsin kohe ära ja nägin, et servast oli millimeetri jagu katki rebenenud. Sellest kümnest sekundist mis ta silmas olla sai, aga piisas, sest peale seda oli silm kuidagi vesine ja punetas natuke. Õnneks müüakse siin mu lemmikuid ravitilku ilma retseptita ja sain kohe raviga peale hakata. 
Kuna ma silmapõletikuga õue minna ei tahtnud ja ega eriti ei kippunud ka, sest üle pika aja oli siin ainult 9 kraadi ja paduvihm, siis pidin ma ennast tubaste tegevustega lõbustama. Küpsetasin kooki ja sorisin oma riidekapis (nagu lubatud), hakkasin Netflixist "Fuller House" sarja vaatama ja tegelesin peika sünnipäeva organiseerimisega. Selles mõttes, et kui pidu planeerid ja ebay-sse lähed, siis võidki jääda dekoratsioone lappama, sest neid on seal niiiiii palju ning siis tekib see "tahaks-kõike-tellida" staadium. :D mul oli päris raskusi enda korrale kutsumisega kohe! Ühtlasi panin endale Eestisse tulekuks kõik ajad kinni, kuhu mul vaja jõuda on, ehket juuksurist kuni auto hooldusesse viimiseni välja. Ning kõik muud asjad sinna vahepeale veel.
Nagu ennustasin, siis sõin üksi kodus oldud päevad vaid tatart. Y-u-m!
Ütlesin ju eelmises postituses, et nii palju tähtpäevi on järjest, et muud pole kui vaheta ainult vaasis vett ja lilli. :D
Pühapäeval saime Ioanaga kokku ja käisime hilisel hommikusöögil Van Gogh's. Kes Bukaresti külastama peaks, siis jätke meelde - sealt saab maailma parimat omletti! Hiljem jätkasime nädalavahetuse traditsioonilise osaga, ehk ostsime nädala toidukraami ära ja õhtul mõnnasime kodus koos avokaado röstsaiade ja küpsistega. 
Esimest korda ostsin siit läätsed ning neil päris neid samu ei olnud mida ma muidu kasutan, niiet pidin natuke suurema mõõduga läätsed ostma. Kui ma neid nüüd silma hakkasin panema ja seda sõrmeotsas lähenevat läätse vaatasin, siis see tundus küll nii suur, et ma ei teadnud, kas pista ta silma või suhu või kuskohta. :D õnneks ta ainult tundus nii suur, mahtus ikka kenasti silma ära.

Täna peame naistepäeva koduselt, sest Martini trenn lõppeb päris hilja ja kui me peale seda kusagile minema hakkaksime, jääks see asi päris hiljapeale. Aga, et selle maja daam täna käsi määrima ei peaks, siis tellime täna hoopis toidu koju (minu valikul Liibanoni köök). :)

Ilusat naistepäevaõhtut!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar