neljapäev, 3. märts 2016

Nädala lemmikud pildis

Esmaspäeval sain hakkama maailma parima kohupiimakoogiga. Mitte sellepärast, et ma oma oskusi nii kõrgelt hindaks, aga retsept (link) oli juba nii hea, et sellega ei saagi halba kooki tulla! Muudatusi tegin vaid nii palju, et puhtalt mustikate-vaarikate asememel kasutasin mingit marjasegu, kus oli ka muud kraami. Enne koogi sisse lisamist segasin marjadele juurde kaks supilusikat maisitärklit ja põhjale raputasin veidi mannat ka, et kook liiga soggy ei tuleks.
Teisipäeval sain peikalt ilusa tulbikimbu. Olen seda enne ka maininud (vist?), et mulle väga meeldib, kuidas Rumeenias naisi meeles peetakse. Algab see Valentinipäevaga 14. veebruaril, kui naised lillede ja kinkidega üle kallatakse. Loetud päevad hiljem - 24. veebruaril on Dragobete aeg ehk day for lovers. Jällegi kingivad meessoo esindajad oma daamidele väikest meelehead. Veel vähem päevi peale seda ehk 1. märtsil on aga Mărțișor, millega tähistatakse kevade algust ning JÄLLE kingitakse preilidele lilli. Ning nädalake hiljem on juba naistepäev, mida samuti ilma lilledeta mööda ei saa saata! Juudas! Kellel nii palju vaase kodus peaks olema!?
 
Kolmapäeval käisime Ikeas ehk tuntud ka kui mu lemmikpäev. :D nädala sees on seal ju lausa lust käia! Muidu oleme ainult laupäeval-pühapäeval käinud, kui ilmselt kogu Bukarest sinna suundunud on ja siis pole 40 mintsa järtsus olemist mingi ime. Ostsime mõne asja koju ja suviseks Martini sünnipäevaks on isegi nõud olemas. Check! Boonusena sõime pärast 1 lei maksvaid hot doge ja leidsime Ikea toidupoest Marabou šokolaadi ja Bilari komme. Siidri ostsime ka, aga kodus selgus, et see oli alkoholivaba. :D
Martin sai uue padja, jee!
Neljapäev ehk tänane päev algas ülimõnusa hommikusöögiga peale mida ma esmakordselt oma uut Anastasia Beverly Hillsi kulmugeeli (?) Dipbrow Pomade'i kasutasin. Juba armastan seda! Hea üllatusena ja suvele vastu minnes selgus ka see, et tegemist on äärmiselt veekindla tootega.

Reedene päev veel käes ei ole ja sellepärast pole mul rohkem midagi öelda. Reedel-laupäeval saan ma üksi kodus olla ehk oma SSB-d (secret single behavior - asjad mida sa teed üksi kodus olles) harrastada. :D Minupuhul on siis juttu pidžaamaväel koristamisest, erinevate outfittide proovimisest (mille käigus riidekapist ja magamistoast tõeline kaltsuurgas teha) ja ohtrast tatra söömisest.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar