teisipäev, 5. aprill 2016

Esimese Eesti-nädala tegemised

Oi kui raske on üle pika aja taas blogilainele saada. Selles mõttes, et niii palju on ju vahepealsest ajast pajatada, et ega kõik vist enam meeles ei olegi. Õnneks olen ma tubli telefonipiltnik, niiet läbi fotode on üsna hea natuke meenutusi teha :)

Eestisse lendasin juba 16. märtsil. Äratus oli ikka tõeline äratus, ehk ärkama pidin ma juba kell 4 hommikul. Õnneks olen ma täiega hommikuinimene. :D lennujaamas sain juba varakult natuke tigedaks ka, sest seekord ei oldud mu käsipagasi mõõtudega rahul (mis sellest, et olen sama kohvriga lugematul hulgal kordi lennanud ja varem pole nagu midagi olnud), sest kohvri pikkus oli max 5 cm üle lubatud piiri. Egas midagi, kohver sellepärast ju maha ei jäänud. Ülejäänud päev läks aga enamvähem sujuvalt, Frankfurdis lõin oma viite vahepealset tundi surnuks küpsist süües ja MKR-i vaadates. Õhtuks olin juba kenasti Eestis ja peale mõnusat kodust õhtusööki jäin vist üsna ruttu magama. 

Ülejäänud pool nädalat läks aga linnutiivul, sest nagu Eestis olles ikka, tegemisi-toimetusi on ikka väga palju. Neljapäeva hommikul ajasin veidi linnapeal asju ja käisin sellisel ilutoimingul nagu ripsmete keemilises koolutamises ehk lash liftis. Nagu iga edev naine siis olen ka mina suur pikkade ripsmete fänn ning kuu aega varem tehtud B-vitamiini kuur pani mu ripsmed veelgi hoogsamalt kasvama. Küll aga kasvavad nad mul pulksirge seljaga nagu õiged viielised. :D lugesin natuke erinevate salongide kohta, kes seda teenust pakuvad ning valisin kohaks Kristina Ilutoa. Protseduur ise võtab aega umbes tunnikese, on silmadele täiesti ohutu ja minuarvates jääb tulemus igati kena. Minul on nüüdseks koolutamisest möödas pea kolm nädalat, aga ripsmed hoiavad endiselt kenasti kaardu. Hakkasin tänasest ka uuesti B-vitamiini võtma, et ripsmed ikka pikkust hoiaksid ning arvan, et juuni alguses Eestis tagasi olles kordan ma lash lifti uuesti. Soovitan kõigile pulksirgete ripsmetega daamidele soojalt!
Reedel käisin oma ammuilma väljakasvanud juuksejuuri turgutamas ja õhtul pidasin tsikkidega maha ühe korraliku tüdrukuteõhtu. Nii tore oli!
Laupäev kujunes seevastu täielikuks null-päevaks, sest päevakavas oli vaid magamine, söömine ja teleka vaatamine. :D ega ma ei üllatunud sellest ka muidugi.
Niimoodi läheb üks daam teiste daamide poole össaks. Kui ikka õhtul on pidu, siis hommikuks olgu seljanka!
Nädala viimane päev läks samuti mõnusalt, käisin maal ning õhtul mängisime sõpradega Unot ja Yatzyt ja midagi vist veel.. Ei mäletagi enam.
Võtsin raamatukogust ikka viimast. Muidugi hindasin enda lugemissoovi üle ja jõudsin vaid ühe raamatuga poolepeale :(
Tassisin maalt vana vahvliraua koju ja see töötas nii, et seda nägu! Vahvlid tulid täpselt sellised nagu pidid - krõbedad, magusad ja eriti maitsvad soojalt.
Ülejäänud kaks Eesti-nädalat üritan nüüd lähipäevil kuidagi pooleks hakkida ja kirja panna, sest põnevaid tegemisi ja uusi avastusi oli veelgi ning ehk saab keegi neist mõne idee, mida vabade päevadega peale hakata. :)

2 kommentaari:

 1. Ma lasin ka omale lash lifti teha, tulemus oli hea ja kestid nii 1,5 kuud. Mis mulle ei meeldinud oli see, et kui see oli poole peale kasvanud, siis ripsmed murdusid lihtsalt keskelt pooleks ja tulemuseks olid väga lühikesed ripsmed, mida isegi värvida ei saanud. Õnneks vitamiine süües kasvavad nad ruttu tagasi, aga ma lihtsalt ei oskand seda oodata.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Oi, see on tõesti halb. Ega ise ka ei oskaks seda oodata, sest pole sellest veel kusagilt lugenud ega kuulnud.
   Seni mul veel kõik hästi õnneks, ptüi-ptüi-ptüi!

   Kustuta