esmaspäev, 11. aprill 2016

Kõik need tühjad potsikud

Olen mõtetega juba sealmaal, et plaanin käesoleva nädala lõpus ühe suuremat sorti kevadkoristuse läbi viia. Piilusin juba kappidesse ja natuke võttis ohkama küll, et meil neid "kolakappe" nii palju on. Kolakappide all pean silmas neid kappe, kuhu on läbisegi elama sattunud need asjad, millel nagu oma koht puudub ja siis olen nad lihtsalt silma alt ära pannud (ma ei salli absoluutselt kui kapid on igasuguseid nipsasjakesi ja juhtmeid ja pudinaid täis ning parema meelega likvideerin nad kappidesse ära). Näiteks on ühes kapis koos kaks triikrauda (täielik iroonia - ma jälestan triikimist, aga vot triikraudu on meil lausa kaks), kirjutuslaua lamp, mitu paari kõrvaklappe, patareisid, madrats ja madratsipump, kõik minu kontoritarbed (ma olen veits isehakanud sekretär siin :D) ja veel musttuhat asja. 
Tegin teise kapiukse lahti, mis on niinimetatud dokumendikapp ning esimese paberilipakana sattus kätte eelmisel aastal ostetud pükste tšekk.. jumal teab, äkki läheb veel vaja eks. :D idee poolest ei viska ma kunagi tšekke enne ära, kui seda asja kasutanud olen. Muidugi läheb aga nii, et peale asja kasutamist ma ju enam ei lähe seda tšekki otsima, et seda ära visata, vaid kappi ta konutama jääbki. Ja nii neid sinna kogub.

Pika sissejuhatuse lõpuks jõuan ikka asja tuumani ka. Nimelt leidsin ma ühest kapist kotikese kosmeetika- ja kehahooldustoodete potsikutega, mis aja jooksul tühjaks saanud on.
Tühjade potsikute võistluse panid kinni erinevad kreemid, sest neid ma lihtsalt kasutan igapäevaselt. Avoni kehakreemi Luck for Her sain ma jõuludeks ning nagu näha siis kasutasin ta ka päris kiirelt tilgatumaks. Üsna vedela koostisega, kiirelt nahka imenduv ning parajalt magusa lõhnaga kreem. Ise vast uuesti seda ei ostaks, kuid seda vaid põhjusel, et mulle meeldib erinevaid kreeme katsetada ning valiksin midagi uut. Kui aga keegi mulle uue kreemi pihku suruks, siis kasutaksin hea meelega. Mixa CC-kreemist kirjutasin ma juba SIIN pikemalt. Uuesti ma seda ostnud ei ole ja plaanis ei ole ka. Yves Rocheri kätekreemi sain ma samuti millalgi kingituseks ning nagu näha, siis ära ma ta kasutasin. Täitsa tavaline kätekreem, pole midagi halba öelda. Artistry essentialsi silmakreem seisis mul lihtsalt tükk aega kapis ning kui meelde tuli, siis kasutasin ka. Üsna rasvane kreem, uuesti ei ostaks. Garnieri öökreem oli ülimalt rasvane kreem, mis isegi hommikuks näonahka ei imendunud. Küll aga kulus ta ära talvisel ajal kui mingu näonahk kohati eriti kuivaks muutub. Uuesti ei ostaks. The Body Shopi E-vitamiini niisutav päevakreem oli üks mu suur lemmik. Hästi mõnus ja kerge kreem, mida siinsete ülikuumade suveilmadega lausa lust kasutada oli :) ostaksin uuesti küll.
Garnieri mitsellaarvett läheb mul hetkel vist juba kolmas pudel. Väga hea hinna ja kvaliteedi suhe, eemaldab kergelt kogu meigi ning näonahk hiljem kiskuma ei hakka. Kindlasti ostan veel! L'oreal Skin Perfection näoseerumit ma uuesti ei osta, sest ma lihtsalt ei saanud aru, et see midagi teinud oleks. Kahjuks ei läinud ma ei ilusamaks ega õnneks ka koledamaks. :D
Läätsekandjana on mu igapäevane abimees niisutav silmatilk. Optrexi silmatilkasid kasutan ma juba mitmendat potsikut, sest need lihtsalt on väga head ja niisutavad tilgad. Soovitan! Oversa küünelakieemaldi oli täitsa tavaline. Ei teagi, miks ta siin esindatud on, aga noh, kui ta seal kotis juba oli, siis las olla siin ka. Kui ta mulle poes ette jääks, siis arvatavasti ostaksin uuesti küll. Renu läätsehooldusvedelikuga sama lugu, täiesti tavaline igapäevane abivahend, mida olen kasutanud juba aastaid ja kasutan ka edaspidi.
Galliano Parlez-moi d'Amour parfüümi sain ma millalgi peika käest kingituseks ning mulle see lõhn meeldis. Üsna magus ja naiselik, püsib väga hästi peal ning selle lõhnaga kogusin ka üsna palju komplimente :) ise ei ostaks, sest mul on nüüd uued lemmikud, aga kui kingituseks saaksin, siis kannaksin meeleldi. L'oreal Telescopic Clean Definition ripsmetušš on minu number üks lemmik ripsmetušš, millele minusilmis konkurenti ei ole. Kirjutasin temast põgusalt SIIN.

Ilusat nädala algust! :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar