neljapäev, 28. aprill 2016

Suveootus ja riidevargus

Uskumatu, et kahe päeva pärast algab juba maikuu! Koolis käies oli see maikuu algus kuidagi eriti oodatud, sest siis teadsid, et veel viimased pingutused ja ongi suvi käes. Koolis ma küll enam ei käi, aga maikuu algust ootan ma samamoodi endiselt. Kuidagi mõnus ärevus tuleb sisse :) juba vaikselt mõtlen, mida kõike Eestisse kaasa pakkida (lõpuks ometi lendan suure pagasiga!), mis üritustele minna ja kuhu kõikjale sel suvel jõuda tahaks. Ja errrriti mõnus, et osad plaanid on juba nii kindlad, et broneeringud on tehtud ja ainult kohalesõitmise vaev! Minusuguse planeerija jaoks on see muusika mu kõrvadele. :D
Ainult see mulle ei meeldi, et minuarust see Eesti suvi läheb iga aastaga ainult külmemaks.. aga lootust ka ei kaota, ehk tuleb sellel aastal koos 1. juuniga ka järjepidev 25 kraadi ja mitmekuine põud. 
Bukarestis on ilmad samuti hästi vihmased ning külmad. Ükspäev läksime minu nõudmisel vanalinna jalutama, sest "sinna on ju lausa seitse kilomeetrit ja äkki seal ei saja", aaga see jäi küll viimaseks korraks kui minu plaanide kohaselt kusagile minek on. :D ja seda viimast jälle minu nõudmisel, sest enam ma küll ennast ei usalda. Läksime hoopis poest läbi ja ostsime Scrabble'i mängimise kõrvale snäkke ja tsillisime kodus. Ma olen muideks jälle nii skraabeldamise lainel, sest suvi on ju tulemas ja vaja oma oskusi lihvida, et kõvasti võita. :D
Eile läksin suure ringiga poodi, sest vihma ei sadanud ja palav ka polnud - ideaalne jalutamise ilm! Kahjuks tegin väikese valearvestuse ja panin jalga sellised pitsist sokid, mis varsti hulllllllllllult hõõruma hakkasid ja kodupoole tagasi kõndides tulin juba suhteliselt kandade peal. Mu vaesed väiksed jalad pole veel kunagi nii katki olnud :( ja mida teeb üks jalutu pruut? Saadab peikale oma hiiglaslikest villidest pildi muidugi! Eesmärgiks ohtralt lohutamist ja äkki ka mõni haletsuskingitus (nalii, peika! Maybe. Maybe not). 
Nüüd hakkan hoopiskist omale suvikõrvitsat küpsetama ja hiljem üritan veel oma riidekappi tühjendada, et sinna rohkem ruumi saaks. Aajah, meie korteri kõrval asub üks abiruum, mida näiteks riiete kuivatamiseks kasutatakse ja selle uks on lahti. Ükspäev oli ukse peal silt, mis ütles, et riiete varastamine tuleb lõpetada. Me nüüd panemegi Martiniga oma vanad riided sinna välja ja kirjutame juurde, et võtke aga palju süda soovib, meie neid enam ei taha :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar