teisipäev, 12. aprill 2016

Telekament

Teate mis mind Rumeenias elamise juures häirib? Telekas muidugist! Olgu täpsustuseks öeldud, et ma vaatan siin telekast vaid mingeid sarju, mis õhtuti jooksevad, nt Family Guy'd, Rules of Engagement'i ja Friendsi (peikal seevastu käivad History ja mingid spordikanalid pidevalt taustaks :D). Nii, ja mis mind siis kettasse ajab? Nimelt see, et kui ma olen juba kenasti hommikumantlis ja istun punkt kell kümme õhtul Friendsi vaatama (kaks osa jutti), tuleb välja, et esimene osa on juba poole peal! Või kui ma tean, et mingi saade peaks hakkama kell 21.30, sest telekavas on nii kirjas, hakkab selle asemel hoopis midagi muud. Nagu wtf.. te lubasite ju, et hakkab? :D 
why would you do that photo:  tumblr_lpohrfqJCa1qb40o0.gif
Ka selline asi on juhtunud, et mingi sari on alati kell üheksa hommikul hakanud ja ühel päeval ei hakka enam. Lihtsalt kaob.. poole hooaja pealt. Teadmatusse.
Ahjaa! Muidugi veel selline tähelepanek, et on mingid kindlad sarjad (Sex and the City, seesamune Friends ja Desperate Housewives), mis käivad siin vist aastast aastasse. Ehk kui ühel nädalal SATC kõik hooajad näidatud saavad, võid pea panti panna, et lähima kuu jooksul hakkab see sari otsast peale. Friendsi vaatan juba kolmandat tuuri vist. :D Mitte, et ma kurdaks!
Siit jääb vist tunne nagu ma ainult päevad läbi telekat vaatakski, silm punnis peas, aga tegelikult on see selline pikemaajalisem tähelepanek. Kuulda pole olnud, et keegi teine sellest suurt numbrit teeks, niiet ehk on see selline asi, mis vaid mind segab, no mine võta sa kinni eks.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar