esmaspäev, 18. aprill 2016

Viimased kaks nädalat

Kaks nädalat Bukarestis on läinud nagu naksti! Hea, et kohvri ikka lahti pakkisin lõpuks, sest muidu peaks loetud nädalate pärast vaid asjad seal välja vahetama. Ja siin on juba niiii soe! Ma nagu ikka pole harjunud, et siuke suvi väljas, välja minnes kipun seitse vatti selga viskama ja siis juba maja ees teen üllatunud nägu, et oiii, nii palav! Jube pikaldane olen viimasel ajal.
Ja mu suvine maniküür vasakul.
Eelmisel nädalavahetusel avasime selleaastase terrassi-hooaja ka. No selles mõttes, et käisime restoranis ja sõime väljas. Jube mõnus ikka :) kohaks oli Kreeka restoran Meze ja toidud on seal lihtsalt imelised! Martin on kunagi Kreekas elanud ka, niiet tal oli kõvasti äratundmisrõõmu seal.
Eestist kaasa toodud maiustused lõpetasime ka ära. Kõigist neljast Fazeri uuest šokolaadist oli minu lemmik just see, mis alloleval pildil on. Küpsisetorti tegin mingi muu päev, aga kui ta ka seal pildil juba on, siis las olla.
Avastasime, et meil siin kodu lähedal on üks miniloomaaed olemas, niiet eelmisel nädalal käisime seal jalutamas. Sissepääs oli täitsa tasuta ja minu arvates oli väikese loomaaia kohta seal üsna palju loomi esindatud. Küll aga jään ma oma seisukoha juurde, et eksootilise looma koht ei ole puuris ja sellised loomaaiakülastused teevad mind alati natukene kurvaks. Lõvid ja tiigrid tsementpõranda peal lamamas.. a big no. Loomadest pilte ei teinud, küll aga oma jalgadest :) no, et te ikka usuks, et meil siin nii soe on, et saab juba lühikeste pükste ja baleriinadega käia.
Hiljem käisime H&Mis, kus peiks riideid proovis ja ma.. nagu näete onju, kasutasin olukorda, et ennast pildistada.
Mõned päevad olin üksi kodus, sest peiks sõitis Brailasse karika eest mängima. Kasutasin olukorda, et sain üle mitme aja üksi olla, ikka maksimaalselt ära. Sõin oma lemmiksööki, käisin rahulikult poodides ringi (kohe siukse hurraaga, et väikese varba peale tekkis sama suur vill kui varvas ise), tegelesin sünnaasjade tellimisega, vaatasin natuke oma guilty pleasure sarja (ja ühtlasi maailma kõige lollimat sarja) Geordie Shore'i ning elasin mängudele kaasa. 
Eile olime nii laisad kui ühed inimesed veel olla võivad ja isegi välja sööma ei viitsinud minna. Tellisime hoopis toidu koju. Ühtlasi ajas peika üle kahe aasta habeme täitsa nulli! Nii harjumatu, koguaja vaatan, et mingi võõras mees mul siin. :D 
Viimase aja suur lemmik, Liibanoni köök.
 Instagramis saab mind jälgida kasutaja @liinamols alt!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar