neljapäev, 19. mai 2016

Elu ilma internetita on kurb

Halleluuja! Meie majas on internet tagasi! Kaks päeva netita on mu isiklik rekord muuseas. Just selles mõttes, et kodus olles ilma internetita olla. Kusagil metsas või maal vanaema juures on ikka teine asi, kui olla kodus ja vaadata neid mõnitavaid ruuteritulukesi mis aina vilguvad, aga netti ei anna nad mitte piuksugi. Aga noh, ei ole hullu, elama me jäime, üksteist pussitama ei hakanud ja seekord ma isegi ei nutnud :) Starbucksis käisime wifit varastamas küll. Ise arutasime, et kindlapeale teised kohvikukülastajad arvavad, et meie olemegi need nõmedad paarid, kellel omavahel millestki rääkida pole ja mõlemad on ninapidi telefonis. In your face, me olime just oma jutustamisest väsinud suid (on see sõna üldse? :D) puhkamas!
Arvasin alati, et see mustikamuffin on midagi erakordset, aga ei olnud üldse! Mingi väike kuivanud sai oli :(
Muidu on nii, et esmaspäeval jõuan juba kodumaale, aga pakkimine on vot nii kaugel:
Ei ole veel lainele saanud ühesõnaga. Aga tasapisi möödaminnes ikka loobin kohvrisse mõne soki või laadija. Peaasi, et esmaspäevaks valmis saaks, eksole!
Praegu on nii mõnus kodus olla muide :) hommikupoolikul koristasin terve korteri ära ja nüüd teen oma internetita oldud aega tasa, ehk vastan kõigile, kes mulle vahepeal kirjutanud olid, vaatan oma youtube listi läbi ja loen blogisid. Hästi ilusad suvevarbad tegin ka valmis. Ma pilti lisama ei hakka, sest mu varbad on megapikad ja peenikesed, äkki keegi ehmatab ära. Martin kutsub mu varbaid rakettideks muide :) don't ask!
Hästi tore muidu, et suveplaane tuleb juba uksest ja aknast. Mina jõuan natuke varem Eestisse kui peika, aga ongi hea, sest siis ma saan meie suvekorteri valmis sättida (ehket veiniklaasid sinna viia). Juuni alguses läheme juba Pärnusse ja kuna minu sugulased on kõik mööda Eestit laiali, ongi hea mööda riiki ringi sõita ja kõik üle vaadata. Siis on mul meile juunisse ostetud veel teatripiletid, mida ma ära oodata ei jaksa! Kindlalt tahaks veel sõita kusagile saarele ja hästi kõvasti "rendime-rendime, saarele sauna ja siis keskele-keskele floora ja fauna" laulda. Jaanipäeva tähistame paistab üsna pikk tulevat ja juuli alguses on juba peika sünnipäev. Nädalake peale seda aga sõidan juba Dubrovnikusse. Siis veel natuke Eestisolemist ja juuli lõpuks jõuan tagasi Bukaresti, et üsna pea saabuvaid külalisi vastu võtta. 
Nüüd ma küll rohkem ei kirjuta, vaid saadan hoopis vajalikud asjad omale meilile ja osad paigutan veel kõvakettale ümber. Ning ega need jalatsidki ise ennast kokku ei paki!
 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar