neljapäev, 5. mai 2016

Mängupäev

Kuna ma varsti hakkan mängule minekuks sättima, siis mõtlesin, et oleks paslik vahepeal väikestviisi meeldetuletus teha, miks ma üldse siin Bukarestis elan. Loodetavasti oma pere ja sõbrad seda unustanud ei ole, aga kuna ma ikka aeg-ajalt uuematelt lugejatelt küsimust "a mis teed seal üldse?" saan, siis teile see postitus just mõeldud ongi :)
Olen Rumeeniaga seotud juba 2014. aasta algusest saati, kui otsustasin seni lihtsalt peikast elukaaslase teha ja tema juurde Bacausse (umbes 150 000 elanikuga linn Rumeenias) kolida. Long distance relationshipid ei ole lihtsalt minu jaoks ja nii see otsus tuligi. Martin mängib käsipalli, mis on tema töö, hobi ja armastus (minu kõrval ofc, hahaa!). Käsipalli mängimisega alustas ta juba ligi kakskümmend aastat tagasi ning hetkel läheb juba viies aasta siin riigis, enne mida mängis ta paar aastat Kreekas. Küll aga ei ole ta siin pidevalt samas klubis olnud, vaid praegu on juba kolmas klubi käsil. Ühtlasi ei ole Martin seotud vaid siinse käsipalliga vaid ka kodumaa omaga, sest päris kaua on ta ka Eesti käsipallikoondise liige ja paar viimast aastat ka koondise kapten.
Ühes varasemas postituses kirjutasin ma ka veidi käsipalluri pruudiks olemisest. Lugeda saab seda SIIT. Kui kellelgi veel mingeid küsimusi tekib, siis andke aga tulla, vastan meeleldi :)
Ma ise ei ole Rumeenias olnud stabiilselt jutti, vaid 2015. esimese poolaasta olin Eestis, sest lõpetasin ülikooli. Iga paari kuu tagant käin ma Eestis samuti, sest see on ikkagi mu koduriik, kus on sõbrad ja pere ning muud toimetused. 
Käes on maikuu algus, mis erinevatele klubidele tähendab hooaja lõppu ning tabeli esiotsa klubidele ka finaale. Tänase mängu võit tähendakski peika klubile pääsu poolfinaalidesse. Fingers crossed! 

4 kommentaari:

 1. Hoian pöidlaid ning "kui otsustasin seni lihtsalt peikast elukaaslase teha" on küll vahvasti öeldud! :D

  Eneli
  Beauty - Travel - Lifestyle
  Do-Dolce Blog
  & Bloglovin

  VastaKustuta
 2. Fellow Liina7/5/16

  Kas oled kuskil teie tutvumisloost ka kirjutanud? Kas suhtlete inglise keeles või oskate üksteise keeli ka juba?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Mm, tegelt võis segaseks jääda küll, et Martin on sama palju eestlane kui mina :) aga hea, et küsisid, ma ise ehk võtsingi seda iseenesest mõistetavalt, et uuemad lugejad kohe aru peaks saama, et me samast rahvusest oleme.
   Meie tutvumises ei olnud miskit glämmi, onutütar võttis mu ükskord ühele istumisele kaasa ja nii me tuttavaks saimegi :)

   Kustuta