laupäev, 7. mai 2016

Meie reede

Saate te aru! Meil ei lähe siin pea mitte ilmaski piim hapuks, aga just sellel hommikul kui eriline nälg on kallal ja ei suuda oodata, et oma hommikupudru ja kohvitassiga diivanile maanduda saaks, on see kuramuse piim oma eluisu kaotanud ja nii paksuks läinud, et hoia ja keela! Just nii mu eilne hommik algas. Oh well.. Õnneks on pood meil üle tänava ja sinna ma oma sammud seadsingi. Krunn peas ja prillid viltu ees, läbi vihma muidugi. Kõlas nagu ilusa päeva algus eksole :)
Õnneks oligi hommik päeva suurim feil, sest edasi läks juba paremaks. Sõime hästi kaua hommikust, sest neljapäeval jõudsime koju alles kella üheteist ajal õhtul ja õhtusöök jäi üsna lahjaks. Või noh, ühel meist jäi lahjaks ja üks ei tahtnud nii hilja enam üldse süüa (jah, see üks olin mina). Peale hommikusööki koristasin kööki ja vaatasin veits youtubes ringi. Natuke hiljem tegin hästi tervisliku lõunasöögi (peedikotletid, juurikad ja külm kaste), sest õhtuks plaanisime pitsat tellida ja siis oleks asjad vähemalt natukenegi tasakaalus :) 
Kella viiest astusime koduuksest välja ja läksime kaubamajja, sest eelmisel nädalal kui kinost lahkusime leidsime ühe üliiihea kingapoe. Jah, ma usun siiralt, et see oli saatus. :D tegemist on Rumeenia oma toodanguga, kõik jalatsid on hirmus kvaliteetsed ja nahast valmistatud. Hinnad on igati mõistlikud ja jalatsite disain on just selline, mille sarnast kusagilt ei leia. Ainuke miinus - naistele seal kontsakingi ei ole, niiet seepärast ka mina sealt endale midagi ei leidnud. Ega ma ei otsinud ka tegelt. Peika aga skooris endale kahed jalatsid, mõlemad paarid hästi tuusad :) mõlemal korral on juhtumisi ka omanik poes kohal olnud ja seekord poodi sisse jalutates tervitas ta meid juba nagu vanu sõpru (ise kõrval seisvale sõbrale seletades, et vot näed, see ongi see Steaua mängija, kellest ma sulle rääkisin. :D Steaua on hästi populaarne klubi, mida kõik rumeenlased teavad ja kas vihkavad või palavalt armastavad). Pärast käisime natuke veel ringi ja ma leidsin endale lõpuks ilusad päikeseprillid. Kui keegi veel peaks häid prille soodsa hinnaga tahtma, siis soovitan vaadata Mangosse. Üsna palju ilusaid mudeleid ning lisaks pakitakse nad hästi lahedasse prillikotti. Jah, see on suur pluss! Bikiine seekord vaadata ei tahtnud, hirmus paks tunne oli peal. :D 
Peale seda sõitsime hoopis toidupoodi, et sellenädalane toidušoping ära teha. Suuremad ostud teeme korraga ära ning kui vahepeal midagi otsa saab, siis need asjad saab ka meie kodupoest kätte. Lisaks ostsime endale suveks ära aaloe geeli, sest siinse päikesega seda ikka kulub (hind oli jällegi väga hea - Hawaiian Tropicu 200ml geel maksis 15 leid ehk umbes 3,5 euri!).
Õhtu lõpetasime aga pitsa, veini ja uue Game of Thrones'i hooajaga. Ideaalne reede :)
Neljapäevane outfitike
 

2 kommentaari:

 1. Sa võiksid teha õpetuse, kuidas su soeng nii hästi püsib! :D Mina loeksin heameelega ja võtaks nippe.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Tegelt on mul jube jonnakad juuksed ja ega hästi ei tahagi püsida. :D
   Üritan oma nipid lähiajal kirja panna. :)

   Kustuta