teisipäev, 3. mai 2016

Mu lemmikud youtuberid

Usute või mitte, aga alles hiljaaegu hakkasin ma youtube's jälgima rohkem kui ühte inimest! Ise ka ei tea, kus kivi all ma enne elasin, aga nüüd on minu peaaegu igaõhtuseks traditsiooniks saanud enne magamajäämist voodis oma lemmikute youtuberite kanaleid vaadata. Laongi ilma pikema jututa oma lemmikud siia letti.

Carli Bybel on olnud minu kõige kauem jälgitav youtuber. Hakkasin tema videoid vaatama ikka mitu head aastat tagasi ja lõpetada veel ei plaani. Teeb minuarust hästi asjalikke make up tutoriale, tutvustab uusi tooteid ja no teeb kõike, mida üks korralik ning viks youtuber tegema peab. Lisaks on tal superilusad juuksed (ja oskused nendega ka midagi ette võtta), mida vist kõik vaatajad kadestavad.

Teiseks jälgin ma eestlannat Liina Ütti (vaatan ka tema vlogikanalit koos elukaaslase Joeliga). Hästi siiras ja väga positiivne inimene! Kuigi mulle meeldib vaadata nii tema tutoriale kui ka vloge igapäevaelust, siis lemmikuteks on siiski vlogid. Ma lihtsalt olen nii uudishimulik inimene, et minujaoks on huvitav jälgida, kuidas teised inimesed oma igapäevaelu elavad. :D lisaks tekib mul peale Liina videote vaatamist alati kange isu maniküüri tegema hakata, sest tal on alati nii ilusad küüned. Lihtsalt selline tähelepanek :)
 
Veel jälgin ma sellist youtuberit nagu Mark Ferris. Avastasin ta Zoella videote kaudu ja jälgin siiamaani. Tegelikult ongi mu lemmikud tema kanalil just need videod, mis koos Zoellaga tehtud on. Koos on nad lihtsalt nii naljakad ja nii britid! Parim match ilmselgelt.

Kuna Zoella juba mainitud sai, siis temaga ma jätkangi. Nimi ei ole kindlasti kellelegi võõras ja pikka tutvustamist ta ei vaja. Lemmikuks tema vlogikanal MoreZoella. Ta on lihtsalt nii vahetu ja nii siiras, et ma üldse ei imesta, miks ta nii populaarseks saanud on ning teda juba üle 10 miljoni (!) inimese jälgib. 

Teine eestlanna minu youtube'i listis on Liisa Pärnpuu. Lemmikuks taaskord.. vlogid muidugi! Liisa jätab endast äärmiselt sümpaatse ja meeldiva mulje. Räägib väga vabalt ja ladusalt ning kindlasti ka osalt sellepärast on tema videoid väga mõnus vaadata.

Viimane youtuber on aga Uus-Meremaalt pärit Shaaanxo. Lisaks põhikanalile on ka temal vlogikanal Shaaanxo Vlogs, mis minu jaoks on põnevam kui põhikanal. Nagu eelpool öeldud siis igapäevaelu vlogid on lihtsalt minu jaoks kõige huvitavamad :) Kuigi Shannoni puhul mind hullult häirib, kuidas ta loendamatutel kordadel ütleb "I'm soooo obsessed", siis annan ma selle tüütuse andeks ja vaatan tema vloge ikka edasi :)

Tegelikult on mul youtube'i listis neid nimesid ikka veel, aga kõigiga lihtsalt ei käi seda klikki ära, et konkreetne youtuber sümpaatseks saaks ning, et ma tema tegemisi huviga jälgima hakkaks. Eks te saate aru, mida ma silmas pean. Igatahes kui kellelgi on veel soovitusi oma lemmikute kohta, siis andke aga julgelt kommentaarides teada. 


 

4 kommentaari:

 1. Jeee, nii tore, et videod meeldivad :)

  VastaKustuta
 2. Anonüümne17/5/16

  Soovitan näiteks ka Dulce Candy't,Shani Grimmond'it, Danielle Mansutti't ja Nicole Guerriero't.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Oo, aitäh soovituste eest! Dulce Candyt ma ainult vaadata ei taha, sest no proovi palju tahad, ma lihtsalt ei suuda tema häält kuulata. :D

   Kustuta