laupäev, 14. mai 2016

Pakkimine ja pulmakutsed

Nii märkamatult on see aeg kätte jõudnud kui peab hakkama vaikselt asju pakkima, mida suveks Eestisse kaasa võtta. Ja märkamatult sõna otseses mõttes, sest kui mina plaanisin piletit osta maikuu viimastele päevadele, siis ostma hakates selgus, et ainult kallimad piletid olid alles jäänud. Mis seal ikka, ostsin siis pileti hoopis nädalake varasemaks. 
Nüüd ongi nii, et kõigi asjade korda ajamiseks ja pakkimiseks on jäänud nädal aega. Issand, nädal! Eile kraapisin kohvrid välja ja tegin nendega paar tiiru toas ringi, et kontrollida, kas rattad on all ikka õlitatud. :D Jalatsiriiulis tegin ka väikest konkurssi, teemal kes saab kaasa ja kes jääb maha. Võitjaid pole endiselt välja selgitatud, aga konkurents on tihe. 
Tegelt mulle hullult meeldib pakkida kui õige mood sees on. Sellele aitab kaasa õige taustamuusika ja korralik nimekiri. Ja kaal. No, et vahepeal kohvrit kaaluda, et asi üle võlli ei läheks või nii. Siis meeldib mulle veel vahepeal riideid selga ka proovida, et vaadata, milliseid asju on üldse mõtet kaasa võtta. Pakkimine mul ikka mitme päeva töö, vahepeal ju vaja tetrist mängida ja instas scrollida. Muide, kuidas teil pakkimisega lood on? Kõige vastikum töö maailmas või meeldib teile pluuse jalatsite sisse rullida (nagu mulle, hahaa)?
 
Eile oli hästi ilus ilm siin ja kuna mu sõbrants Alexandra Bukarestis pulmaasju ajamas oli, saime vanalinnas kokku, et kiire lõuna teha ja natuke lobiseda. Viimati nägime vist.. jaanuaris? Jube jama, et oleme selleks suveks saanud juba kaks pulmakutset, aga kummaski pulmas osaleda ei saa :( käsipalluri elukutse sitem pool - kõigil klubidel on puhkus juunis-juulis ning ofc toimuvad siis ka kõigi mängijate pulmad. Meie aga oleme ju sel ajal Eestis puhkamas ja nii pole lootustki üheski pulmas attendida kui see pulm just päris juunikuu esimestel päevadel pole.
Ps. ükskord küsisin siin nippe, kuidas püsivaid lokke saada ja nüüd olen oma katsetustega nii kaugele jõudnud, et eile tegin lokid ja veel tänagi on nad üsna asjalikud :) peaks ikka ennast kokku võtma ja koos piltidega oma "lokirutiini" siia kirja panema. 
  

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar