neljapäev, 30. juuni 2016

Ma armastan Eestimaa suve!

Ei, ma ei hakka isegi vabandama, et siin nii kaua vaikus on olnud! Suvi ju! Sõidan aga mööda Eestit ringi ja plaane tuleb nii spontaanselt peale, et hoia ja keela. Eile hommikul näiteks mõtlesin, et viimaks tuleb üks selline õhtu, kui saab rahulikult kodus olla ja neli viimast Game of Thrones'i osa ära vaadata. Läks aga hoopis nii, et kell seitse istusin nagu kukupai Loomelinnakus, et "Vannutatud neitside" etendus ära vaadata. Peale seda läksime veel koogile ja kohvile Kivi Paber Kääridesse ning nii me taaskord enne hilist tundi koju ei jõudnudki. Ja üleeile olin ma kodus täpselt tund aega. 
Aga ei saa öelda, et mind ei näriks, et siia kirjutama ei ole jõudnud. Minu blogibeebi ju :) täitsa rõõmustasin kohe, kui kell 8.30 uni ära läks ja esimene mõte oli, et opaa, saangi hommikul rahulikult veits blogida. Täna ma siia ühtegi pilti ei lisa, sest neid on nii palju ja see valimine pluss töötlemine võtaks meeletu aja, mida mul hetkel pole. Kes mu tegemistega rohkem kursis tahab olla, siis instagrami postitan pea iga päev @liinamols, võite julgelt followeriks hakata, kedagi ma ära ei aja :)
Hommikupoole on plaanis üks poetiir teha, sest mõned asjad on veel ostmata. Peika sünnipäev, mida me veebruarikuust saati planeerinud oleme, on juba laupäeval ning mõned pisidetailid on veel vaja korda ajada. Minusugusele planeerijale on ikka ülim rahulolu kui pidevalt oma kilomeetripikkustest listidest asju saan maha tõmmata. 
Kodu näeb muidugi välja nagu mingi keldribaari tagaruum, kus alkoholikastide vahelt paistavad õhupallid ja beer pongi topsid, aga noh.. Yolo eks.
Järgmisel nädalal sõidan juba Horvaatiasse, mida otseloomulikult ootan juba ammu pikisilmi. Küll aga ei oota ma varahommikust lendu ja kaheksatunnist passimist Riia lennujaamas, aga mis parata. Õnneks on meid kokku 11 inimest, niiet igav küll ei tohiks hakata.

Teile soovin aga seda, et võtke suvest, mis võtta annab! Liikuge ringi, avastage Eestimaad ja tehke palju pilte - talvel hea vaadata ja järgmist suve oodata :)
 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar