kolmapäev, 31. august 2016

Augustikuu viimane päev

Ma olen ikka täielik hommikuinimene! Nii hea oli täna varakult ärgata, ennast valmis sättida ja siis rahulikult oma hommikupuder kinni pista. Peale kaheksat astusin juba uksest välja ja kiirustasin koos tuhandete teiste bukarestlastega metroo peale. Nagu täitsa mingi asjalik inimene noh!
Kodust jõudsin kooli täpselt tunni ajaga. Kõlab nagu ma elaks kusagil koopas, et nii kaua aega võttis, aga tegelt asub meie kodu kesklinnast umbes seitsme kilomeetri kaugusel. Ja kuna iga asi võtab aega ning ega tipptunnil kesklinnaski kerge oma tempos kõndida ei ole, sest inimesi on niiii palju, siis kokku lähebki tunnike ära. Koolis oli aga hirmus tore :) kõik oli täpne, õpetaja hästi tore ja teised õpilased asjalikud. Päris tühja koha pealt pole sinna keegi tulnud, st kõik ikka midagi juba rumeenia keelest teavad. Hea on koolis käia, kui asju oskad. :D ma olin tegelt täitsa üllatunud, et esimese tunniga nii palju materjali läbi töötasime. Seda parem on muidugi, sest see tähendab vaid seda, et õpimegi palju ja täie raha eest.
Pärast kooli premeerisin ennast (sest kes ühes tunnis on käinud, on juba jube tubli) väikese tiiruga kesklinna kaubamajas, mis on muuseas Bukaresti vanim. Ega seal mingeid erilisi poode ei olnud, vaid ikka need samad mis mujalgi. Küll aga sattusin NYX-i toodete allahindluse peale ja sealt ikka paar asja ostsin.
Kojujõudes avastasin ukselingi küljest tutika Ikea kataloogi. Suurlinnas elamise rõõmud! Selle päeva saaks veel paremaks teha ainult see kui Martini tiim täna mängu võidaks :) täna on nimelt hooaja esimene mäng ja kuidas olekski aastat veel parem alustada kui mitte võiduga.
Hakkangi nüüd mängu vaatama ja peale seda keeran juba ühed mõnusad Caesari wrapid kokku :) retsepti leidsin SIIT.

2 kommentaari:

  1. Ohsaaa. Ja ma mõtlesin et Rumeeniast NYX kaupa ei leia. Mind huvitavad just huuleläiked, kus kohast leidsid ja mis hinnaga nad üleüldse siin on. Just paari nädala eest mõtlesin tellida USAst...

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Enne olen muidu netist tellinud, makeupshop.ro-s on väga suur valik ja aoro.ro-s on ka olemas. Täna ostsin mingist Kendra nimelisest poest, aga äkki on isegi neil netipood olemas, ma kindel pole. Muidu olen veel väiksemates poodides ka müügil näinud. Butter Gloss oli umbes 4 euri ja huulepulk 7. :)

      Kustuta