teisipäev, 30. august 2016

Enne kooli algust

Mina ei tea kuidas teiega lood on, aga minu lemmik aeg aastast on just sügis. Sügis on kuidagi mõnus ja rahulik aeg, mil peale eriti tempokat suve saab veidi hinge tõmmata ja tavapärasesse rutiini tagasi laskuda. Teisalt on sügis jällegi uus ja põnev aeg, sest noh, kooli algus ja nii.. Üle paari aasta olen ka mina sellest sügisest taas koolilaps, sest nagu ma juba ühes vanemas postituses mainisin, olen ma nüüd keeltekoolis kirjas. 
Esimene kord pean ma kohal olema juba homme hommikul ja kuna ma täpselt ei tea, kui kaua mul aega võtab, et õigeks ajaks kohale jõuda, siis otsustasin ma, et hakkan nii igaksjuhuks kella kaheksa paiku liikuma. Siis olen ma raudpolt kindlalt poole kümneks õiges majas. Jah, olen arvestanud ka sellega, et äkki ma vahepeal eksin teelt ning sel juhul peaks mul aega kenasti varus olema, et lõpuks ikkagi õigesse kohta jõuda. :D kõik on planeerimise küsimus eksole!
Akna taga ei ole ole muidugi veel midagi sügise nägu, sest hetkel näitab kraadiklaas 31 kraadi sooja ja ikka päris kuum on. Ma ausalt ootan neid vihmasemaid ilmasid juba nii väga! 
Mõtlesin tükk aega, et mida homme selga panna, et mõnus olla oleks. Homseks lubab õnneks mõned kraadid jahedamat ilma, niiet peaks pikkade pükstega kannatama olla küll. Muidu oleks ju ideaalne mõni kleit või seelik selga visata, aga üks, mida ma oma lühikese metroosõitja karjääriga õppinud olen, on see, et metroosse lendleva sabaga minna ei tohi. :D seal on selline tuul, et juba esimese korraga nägin ma vähemalt kolme tšiki trussasid ja teisel korral näitasin juba ise kah. 
Sellise outfiti panin ma endale igatahes homseks valmis nagu tublile koolijütsile kohane. Taoline järgmise päeva asjade valmispaneku komme on mul vist juba põhikoolist peale ja ma ausaltöeldes ei kujutaks oma hommikust rutiini isegi teisiti ette. Selles mõttes, et kõige rohkem aega ju nõuabki see kapi ees taidlemine, et mida sealt küll välja valida. Klassika - kapp riideid täis, aga selga pole midagi panna.
Järgmises postituses saan juba esimese tunni muljeid jagada ja loodetavasti kirjutada kuidas ma ära ei eksinud :)
 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar