teisipäev, 23. august 2016

Juuksehooldus peale blondeerimist

Kui ma paar nädalat tagasi oma juuksed märgatavalt lühemaks lõikasin, siis lubasin ma endale pühalikult, et hakkan nende eest nii head hoolt kandma, et mitte ainumastki katkist juukseotsa mu peast enam ei leia! 100% ma seda lubadust kahjuks pidanud ei ole, sest täna nägin lausa kahte pooldunud juukseotsa, aga võrreldes sellega, mitu karva mu peas kokku on siis on see väike asi. 
Juuksuris käisin ma kolm nädalat tagasi ning just ükspäev vaatasin, et juba on väljakasvu mitme millimeetri võrra. Süüdistan selles B-kompleks vitamiine, mida ma iga päev nosin. Lakk vohab, nii mis hirmus! Võin ka käsi südamel öelda, et selle kolme nädala jooksul ei ole ma kordagi kasutanud fööni ning sirgendades olen alati kasutanud kuumakaitset. Kasutan seda Cutrini kuumakaitset ja midagi halba mul selle öelda pole. Vastupidi - tundub, et ta tõesti kaitseb juukseid, sest sirgendan juukseid peaaegu igapäevaselt ning nagu eelpool öeldud, siis katkised mu jookseotsad hetkel ei ole. Lisaks meeldib mulle väga selle toote lõhn, parajalt keemiline ja parajalt magus :)
Peale juustepesu ning vahel ka niisama, kasutan ma Davinesi juukseõli (link), mille kohta lugesin ma siit. Pean ütlema, et minu jaoks on kõige parem reklaam just teiste blogijate soovitused. Arvan, et enamus mu uutest iluostudest tuleneb just sellest, mida ma antud toote kohta mõnest blogist lugenud olen. Muidugi on seal vahe sees, sest kui ühel hetkel kümmekond blogijat ühte firmat kiitma kukub, siis see mind selle firma tooteid ostma ei saada. Kui aga keegi annab siira soovituse asjast mida ta ise kasutab, tekitab see minus huvi. Ma ei ütle, et ma iga positiivse arvustuse põhjal endale sama toote ostan, aga näiteks antud juukseõliga oli lihtsalt ajastus õige. Mina otsisin head juukseõli ning umbes sellel ajal leidsingi ma eelpool lingitud postituse :)
Davinesi juukseõli kohta saan ma tõesti öelda vaid head - alates sellest, et see lõhnab imeliselt kuni selleni välja, et ta muudab juuksed nii pehmeks ja säravaks. Kes kahtleb, kas see õli tema juustele sobib, siis Tradehouse müüb seda ka 12 ml testrina, mis on minuarust katsetamiseks päris paras kogus.
Paar korda nädalas teen juustele maski kookosõliga. Panen aga juustesse kamaluga õli, keeran krunni pähe ja lasen sellel seal mitu tundi kuni üleöö mõjuda ning hiljem pesen korralikult välja. Ei tea kas ta ka mõjub, aga ega ta paha ka ei tee :)

Kui kellelgi mõnda head juuksemaski soovitada on, siis kuulan meeleldi!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar