esmaspäev, 29. august 2016

Meigi alla ja meigi peale

Veel mõnda aega tagasi ei viitsinud ma ei aega ega raha raisata meigialuskreemile ning kinnitusspreile. Ma ei teagi kas ma väga ei uskunud, et need midagi tegelikult ka aitavad või milles asi oli, aga neid ma igatahes ei kasutanud.
Mida rohkem ma aga youtube-st erinevaid tutoriale või muid taolisi videoid vaatasin, tekkis mul huvi primerite ja setting sprayde vastu. Noh, et näha, kas need üldse midagi muudavad. 
Esmalt kasutasin ma primerina Nivea Men Sensitive Post Shave Balm'i, mida kõik youtube'i ilugurud taevani kiidavad ja paljud lausa parimaks meigialuskreemiks peavad. Kuna mul sel ajal seda toodet millegagi võrrelda polnud, arvasin ma, et noh, ju ta siis on hea kui kõik räägivad. :D nüüdseks aga on mul võrdlusmaterjal olemas Lumene Beauty Base niisutava ja valgustpeegeldeva meigialuskreemi (link) näol ning võin hands down öelda, et viimane on selles võistluses kindel võitja. Kui Nivea palsam on üsna vedel ja kleepuv, siis Lumene kreem on parjalt paksu koostisega ning nägu kleepuma ei jäta. Peale primeri kasutamist jääb nägu mõnusalt kumav ning ülejäänud meigi tegemine läheb ladusalt.
Meigi tegemise viimase sammuna pihustan ma näole Melvita Organic Rose Beauty näospreid (link), mis kogu meigi terveks päevaks paigale kinnitab. Oi kui mõnus lõhn sellel on! Ühteaegu värske ja samas ka kergelt magus. 
Eilse päeva jooksul pidi mu meik kannatama nii kolmekümnekraadist kuumust kui ka vihma ning õhtul koju jõudes nägi mu nägu sama värske välja kui hommikul kodust lahkudes (ainult silmaalustesse kortsukestesse oli veidi puudrit kogunenud). Isegi päikesepuuder oli omal kohal ja ei olnud rõvedaks läinud! :D Õhtul nägu pestes ei tule meik samuti ilma seebi või muu puhastusvahendita maha, sest on lihtsalt nii kindlalt paigale sätitud. 
Niiet vastus minu küsimusele - jah, primer ja kinnitussprei aitavad kindlalt kaasa sellele, et meik terve päeva värske ja kena püsiks.
 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar