teisipäev, 2. august 2016

Mida mu silmad nägema peavad?

Ja ongi käima läinud viimane Eestisolemise nädal! Täpselt nädalapärast istun ma lennukisse ja sõidangi tagasi Bukaresti. Aga mu puhkus on niigi pikale veninud ja tegelikult ongi aeg oma igapäevase elu juurde tagasi pöörduda. Ja oma elukaaslast igatsen ma ka juba hirmsal kombel :) 
Küll aga ei saa ma veel öelda, et suvi läbi saaks, sest nagu jutud käivad, siis on Bukarestis jälle põrgukuumus lahti, ehket 35 kraadi on täiesti igapäevane. Nii kummaline, et ma nagu mõistusega saan aru, et seal on väga kuum ja nii, sest issand jumal - ma ju olin eelmisel suvel seal ja peaks nagu seda palavust mäletama küll.. Aga samas praegu ei kujuta seda üldse ette. :D ju ma harjusin vahepeal nende Eesti ilmadega täiega ära lihtsalt.
Muus osas on kõik päevad endiselt tegemisi täis olnud ja ausalt öeldes ma isegi natuke igatsen sellist omaette olemist ja asjatamist. Seega tuleb Bukaresti tagasiminek täitsa õigel ajal. Ja meil on juba Martiniga niii palju plaane tehtud, mida me kõike veel ette võtta tahame! Pole ju lausa terve kuu aega näinud, niiet plaane on alates kinoskäikudest kuni väiksemate trippideni (mulle üldse ei sümpatiseeri see sõna tegelt :D) välja. 
Kuigi augustikuu on alati paljude jaoks selline bittersweet, siis mulle see hirmsasti meeldib. Eks ikka sellepärast, et see tähendab peatset sügise tulekut ning sügis on minu kõige lemmikum aeg üldse! Sügis on rahulik ja mõnus aeg. 

Olen iga päev ühe paganama nuhtlusega tegelenud muideks! Alguses ma seda küll nuhtluseks ei nimetanud, aga praeguseks hetkeks seda teisiti kutsuda küll ei anna. 
Õnneks lõpp juba paistab ja kui ma selle nuhtluse lõpuks tõesti kokku saan, siis jumala eest - lähiajal ma rohkem ühtegi ette küll ei võta!
Reedel sain ma oma tüdrukutega kokku ja käisime üle ilmatuma pika aja Klausis söömas ja lobisemas. 
Toit oli suurepärane ja õhtu igatepidi ilus :) seljas oli mul sel õhtul jumpsuit ning ega rohkem täppi ei saagi panna kui selle pildiga. :D
Ning viimaseks - nagu postituse pealkirigi ütleb - mida mu silmad nägema peavad? Nädalavahetusel käisin ma üle mitme aasta laadal ja kuigi ma sealt üht-teist ostsin, siis seda asja ma kindlasti ei ostnud:
Nagu.. kesse kurat endale midagi sellist ostaks? Kujutate siis ette mõnda väärikas eas daami sellise peal istumas ja ahju alla tuld tegemas või? Või, et tulen saunast ja istun selle peale ennast kuivatama või? Oi ei, enne tulgu surm. 
 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar