pühapäev, 21. august 2016

Toidust, meigist ja septembrikuust

Olen mitu head päeva saanud siin üksiku naisterahva elu elada ja kujutate ette, polegi veel uut peikat majja toonud! Kuna mu algupärane elukaaslane ikkagi täna koju tuleb, siis tegin lausa teist (!!) korda sel nädalal süüa. Eks ta nii kipub olema, et üksi olles lihtsalt ei viitsi vaaritada, sest ise on ju ikka palju toredam võileiba järada ja smuutit juua. Jube palav on Bukarestis ikka ka (hetkel +33), niiet ega väga soe toit ei isutagi. Tegingi hoopis makaronisalatit ja brownie't. Esimest korda elus kukkus selline brownie välja, et ei tahagi sellega naabermaja katust sihtida, vaid seda hoopis süüa. Mis jällegi tekitab omakorda probleemi, sest brownie pole just teabmis tervislik toit (halleluuja 300g võid!) ja kui ma seda nii palju sööks, kui ma tegelt tahaks, siis ei oleks ma enam kõige ilusam vaatepilt. Hingelt paksu preili probleemid :)

Ma pole peale 2. juulit omale nii öelda full face meiki teinud ja kuna mul sel nädalal aega lõputult käes oli, pühkisin ma oma pintslitelt tolmu maha ja hakkasin jälle kätt harjutama. Kes veel ei tea, siis mulle hullult meeldib meiki teha ja igasuguseid tooteid katsetada. Isegi lainerijoon, vana sindrinahk, tuli täitsa okeilt välja!
 
Mis siis veel uut? Septembri alguses tulevad meile nädalaks Martini ema ja ristiema külla. Aga selles suhtes on see väga easy-peasy-lemon-squeezy värk, et kuna nad meil siin juba kolmandad külalised on, siis pole midagi vaja nuputada, et kuhu neid viia ja kuhu mitte. I got this :) paar satsi külalisi veel ja võin ennast juba Bukaresti giidina kirja panna!
Kirjapanekutest rääkides.. Panin ennast keeltekooli kirja, mis algab juba 31. augustil peale. Nii tore mu arust! September on ikka selline kooli alguse kuu ja sellel aastal hakkab mul ka päriselt koos septembriga kool. Kahju, et mul ainult ühte kaustikut vaja on ja korralikku koolišopingut ei saagi teha. Noh, et ostaks ikka õpikupabereid ja akvarelle või miskit.
Tahaks veel sellist asja, et Martinil tuleks üks vaba nädalavahetus, sest mul hullult kipitab selle Budapesti minekuga. Vaatasin juba kaardilt, et Bukarestist Budapesti sõidaks ära umbes üheksa tunniga, niiet kui varahommikul minema hakata, oleks juba pealelõunal kohal. Nii äge väike reisuke oleks :) saaks mu vana Lana Del Rey plaati kedrata ja tanklatoitu süüa ja oma imelikke nalju teha. 

Aijah, kõigile "Geordie Shore'i" fännidele (nagu ma ise) soovitan vaadata sellist MTV sarja nagu "Are You the One?". Ma olen terve nädala korralikku binge watchingut teinud ja suutnud peaaegu kolm hooaega ära vaadata. Jah, mõne talent on pillimäng või kaugushüpe, mina aga olen kiir-sarjavaataja. Ise ka uhke. 

Tänaseks kõik! Lähen nüüd vaatan kööki, sest ma tõesõna kuulen kuidas üks paks brownie mind oma šokolaadise häälega hüüab :)

6 kommentaari:

 1. Mis keelt õppima asud? :-)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ikka rumeenia keelt :) saan küll hädapärast hakkama, aga tahaks ikka nii osata, et saaks kohe vabalt lobiseda.

   Kustuta
 2. Tahaks ka meeletult õppida, aga siin väikelinnas pole nagu midagi/kedagi, kes õpetaks...

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Saan täitsa aru. Kui me Bacaus elasime, siis oli mul sama probleem. Nüüd on mul suurlinna luksused ja koole on jalaga segada :)

   Kustuta
 3. Anonüümne26/8/16

  Väga ilus oled ja oskad end ka meigi abil veel ilusamaks muuta! Ainuke veidi häiriv osa on need terava kandilise algusega kulmud, tunduvad liiga ebaloomulikud...

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh! :)
   Eks need kulmud on selline maitse asi. Ma vahel teen hommikul "loomulikumad" pähe, aga päeva jooksul lihvin nad ikka kandilisemaks. :D ju ma siis tunnen niimoodi ennast paremini.

   Kustuta