teisipäev, 13. september 2016

Millega vahepeal tegelenud olen ja palju pilte

Ossa poiss kus mul on vahepeal tegemisi olnud ja mu interneti-elu on ikka täitsa tagaplaanile jäänud! Jube kahju kui peab päris inimestega suhtlema onju. :D
Tegelikult olid meil terve eelmise nädala külas Martini ema ja ristiema ning ega mul siis polnud aega arvuti taga istuda. Hea, et aega peadki pesta oli (kuigi aususe mõttes peab ära mainima, et kuivšampoon oli nii mitmelgi korral elupäästjaks).
Olime mõned päevad Bukarestis, vahepeal Brasovis ja siis jälle Bukarestis. Kes tunneb, et kuuma suve nautida tahab, siis pakkige aga kott kokku ja sõitke siia - iga päev 30 kraadi ja mitte tilkagi vihma. Mina igatahes olen nüüdseks sellest kuumast ametlikult tüdinenud ja ei jaksa külma ilma ja vihmahoogusid ära oodata. Eile hommikul oli näiteks metroos niii palav, et ma lihtsalt tundsin, kuidas mu nägu mööda mind alla jooksis. Abiks ei olnud ka see, et mu kõrval seisev mees konkreetselt mu tisse passis. Vastuseks puurisin talle otseloomulikult nii kaua silmamunna kuni ta märkas, et ma teda vaatan, aga minuarust oli tal isegi suht ükskõik, et ta vahele jäi. Glamuurne suurlinna elu ma ütlen :)
Külalistele igatahes siin meeldis ja tundus, et nad jäid väga rahule. Või siis nad olid liiga viisakad, et vastupidist väita :) mina igatahes soovitan kõigil Rumeeniat külastada kuni see veel "avastamata" riik on. Rumeenia on nagu segu kõigest sellest, mida ühest suurest riigist oodata võib. Siin on nii suurlinnad hullumeelse liikluse ja kiire elutempoga. Siin on ajalugu ja vanalinn. Siin on mäed talviseks ekstreemspordiks ja meri suviseks rannapuhkuseks. Siin on šoppajate paradiis. Siin on superlahked ja sõbralikud inimesed (näiteks võin tuua selle kuidas me Brasovist tagasi tulles valel perroonil seisime ja kõrvalperroonilt inimesed kohemaid muret tundsid, et kas me ikka teame, et Bukaresti rong läheb hoopis teiselt perroonilt. Eestis oleks kõigil vist täitsa suva, oma asi, et loll oled). Siin on üliäge ööelu ja linnamelu. Ja siin on väga odav :)
Muidu on kõik endiselt tore, käin aga usinasti koolis ja üritan asjalik inimene olla. Eile sain üle poole aasta (!) Bacau sõbrannaga kokku ning muidugi lobisesime nii, et suud vahtus. Üldsegi oli eile üks hirmus vahva päev, aga sellest räägin ma juba üks teine kord.
Tere hommikust, Bukarest!
Võin alles nüüd öelda, et olen õiget pitsat söönud! Kui juhtute kusagil nägema Domino's Pizza't, siis proovige kindlasti - Philadelphia juustuga täidetud pitsaääred on to die for.
 

 

2 kommentaari:

  1. Haa, mu abikaasa vaidleks selle Domino's pizza vaimustuse kohalt niiii kõvasti vastu kui saaks :D Tal on mingi põhimõtteline antipaatia vist. Mulle täitsa meeldib :) Või noh, enne meeldis rohkem. Nüüd leidsin ühe teise pizzakoha, mis teeb silmad ette kõikidele seniproovitutele ja hinnatase on ka mõnus. A noh, lõppkokkuvõtteks minestaksid itaallased nii Dominose kui ka igasuguste muude meie meelest heade pizzade peale ... :D

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Võib-olla on mul see selline alguse vaimustus ja läheb ajapikku üle, ega seda ette ei tea :) ja täitsa tõsi, itaallaste kuuldes ma seda juttu vist küll rääkida ei julgeks, hehee!

      Kustuta