neljapäev, 29. september 2016

Minu lemmik: Kiehl's Creamy Eye Treatment with Avocado

Nagu ma ikka ütlen, siis häid asju ei tasu vaid enda teada hoida, vaid tuleks neist teistele ka rääkida. Ma olen nimelt suur soovituste fänn ja kui ikka keegi midagi väga hästi reklaamib (ja seejuures ka ise sama asja kasutades piltilus välja näeb), hakkavad mul näpud sügelema ning tekib jube tahtmine antud toodet proovida. Niiet minu kohta võib (blogi)reklaamiohver öelda küll, võtan omaks!
Arvan, et Kiehl's pole enam ammu kellelegi võõras bränd ning nende Creamy Eye Treatment with Avocado silmaümbruskreem pole samuti mingi uudistoode. Olin tahtnud seda endale ikka jupp aega, sest olgem ausad - nooremaks ei jää meist keegi ja kortsude ennetamiseks/silumiseks peab vastavaid tooteid kasutama. Ainus põhjus, miks ma seda varem ostnud polnud on hind. Ligi kolmkümmend eurot 14g potsiku eest on minu arvates ikka väga palju. Ka nüüd, kreemi ostes, olin ma veel täiesti kahevahel, et kas võtta see või otsida midagi odavamat asemele. Vaatasin kreemi, vaatasin hinda, vaatasin ootavat müüjat, vaatasin kreemi, vaatasin hinda.. :D õnneks on mul väga kindlameelne peika, kes selle kreemi mu käest lihtsalt ära võttis ning selle eest ära maksis, et ükskord see pilkude mäng seal juba läbi saaks. 
Ja jumal tänatud, et ta nii kindlameelne on, sest muidu mul praegu seda imelist asja ju kodus ei oleks! Olen sunnitud oma silmi näppima iga päev, sest läätsekasutajana on vaja läätsed ju hommikul silma panna ja õhtul jälle ära võtta. Läätsed aga teevad silmad kuivaks, mis omakorda kuivatab ka silmaümbrust ning kuiv silmaümbrus tähendab ka kortsude teket. Lisa sinna juurde eelpool nimetatud silmade katsumine ja ongi silmaümbruse kortsud olemas!
Mul on niii kahju, et ma ei teinud oma silmaümbrusest ühte korralikku "enne" fotot, sest sel juhul oleks mul praegu nii hea võrdlusmaterjal olemas. Olen oma armast avokaadokreemi kasutanud nüüdseks ligi kuu aega, hommikul ja õhtul, ning nahk on mõnusalt niisutatud ja pehme. Pisemad kortsud on kusagile plehku pannud ning isegi mu silmaalune miilium (tilluke valge täpp) on kusagile parematele jahimaadele läinud. Kreemil on vaevumärgatav lõhn ning õnneks kulub teda korraga vaid imetilluke näpuotsatäis. Kindlasti ei tasuks kreemi naha sisse hõõruda, vaid õrnalt nahale tupsutada, sest nii saab ta oma tööd kõige paremini teha.

Mina igatahes kuulun nüüd nende naiste leeri, kes hands down Creamy Eye Treatment'i üheks oma must have tooteks peavad. 
 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar