teisipäev, 20. september 2016

Sügis: new in

Sügis, mu lemmikaeg aastast! Bukarestis sajab üle mitme nädala teist päeva järjest vihma ja ausõna - ma ei saaks selle üle enam õnnelikum ollagi :) kindlasti mängib mu suures õnnetundes rolli ka see, et külmemad ilmad tähendavad suveriiete kaugemasse kapinurka lükkamist ning soojemate riiete väljakaevamist. Ja veelgi toredam on see, et sellel kuul on minu kappi tulnud juurde kaks ilusat asja, mis kindlasti palju kasutust leiavad.
Esiteks leidsin ma Zarast sellise tagi, mis on minu silmis maailma kõige kaunim tagi! Eriti meeldivad mulle varrukatel olevad õmblusetriibud (?), mida ma usun väga tuusad olevat. Peika ostis endale mõni aeg tagasi minu omaga sarnase tagi, niiet nüüd saame mööda linna paarutada ja matchida :)
Teiseks sain ma H&M-ist sellise toreda kassikleidi, mis mulle samuti hirmsasti meeldib. Mina kavatsen seda kanda peenikese vöö, mustade sukkade ja beežide poolsaabastega ning jällegi usun ma selle outfiti väga tuusa olevat. 
Alguses nägin ma seda kleiti ühes poes, kus väikseim suurus oli 38. Uhasin selle endale aga selga ja nägin välja selline tore laperdis:
Õnneks leidsin hiljem teisest poest kaks suurust väiksema kleidi, mis istus juba kenasti ja nii ta minuga koju tuligi. Parajalt pikk (niiet kann ei välgu), pikkade varrukatega ja mõnusast materjalist on ta ka. Skoor!
 

6 kommentaari:

 1. Anonüümne20/9/16

  Niii lahe kleit! Lippasin kohe e-poodi tsekkima ja muide sealsetel piltidel ei tundu ühelgi nii äge. Poleks ilmselt muidu pilku haaranudki. Tänan, et tutvustasid seda imelist hilpu :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Nii on jah, et vahel ei pane poes mingit asja tähelegi, aga kui kellegi seljas silma jääb, tundub väga ilus. :) tore kui abiks sain olla!

   Kustuta
 2. Mul sama tagi:P tunnen ennast alati nii tuusana kui seda kannan, sest see nii ilus:D jagan samuti rõõmu, et ilmad veits jahedamaks läinud on. Kopp oli tõsiselt ees sellest pidevalt higistamisest. Kuigi päris veider, et a la 24-25 kraadine ilm tundub juba jahedamana, aga nii on! :P musid sulle!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Meil ikka hea maitse ;)
   Siin läks kohe päriselt mõneks päevaks külmaks, sest täna-eile oli vaevalt 15 kraadi. Nädala lõpp peaks muidugi jälle soojem tulema :)
   Nii tore, et sa siin ikka lugemas ja kommenteerimas käid :) musimopsud!

   Kustuta
  2. alatii loen ja elan hinges kaasa :P nii mõnus on lugeda, kuna alati mõtlen, kuidas sa samu lugusid päris elus räägiks ja siis tuleb mul hull vanade heade aegade igatsus peale, kui sai ikka kädistatud:D

   Kustuta
  3. Niii armas :) mina igatsen meie kädistamisi samamoodi!

   Kustuta