neljapäev, 13. oktoober 2016

Asjad, mida enam poest ei saa

Et nädalavahetusel ostmata jäänud asjade arvelt natuke tasa teha, tegin eile peale kooli kaubamajas väikese tiiru ja vaatasin mis pakutakse. Peeping the scene nagu mulle ikka öelda meeldib. H&M-ist sain endale lõpuks sellised retuusid, nagu ma tahtnud olen, ehk veidike paksemast ja tugevamast materjalist. Et kann läbi ei kumaks ja nii.
Seal vanas (üks Bukaresti vanimaid keskuseid mu teada) kaubamajas on üks hästi hea kosmeetikapood, kus on koguaja mingid allahindlused ja esindatud on terve rodu brände. Primerile ja kulmugeelile lisaks (mille järgi ma sinna tegelt läksingi) haarasin ka kaks näomaski kaasa, millest ma selle parempoolsema juba eile õhtul ära kasutasin. Not too shabby, ma ütleks! Ühe euro eest sai maski küll ja rohkemgi veel.
Lisaks tahtsin ma osta oma lemmik peitekreemi, milleks on Maybelline Fit Me Concealer (toon 10), aga mida pole seda pole. Mul hakkab juba hirm tekkima, et äkki seda ei tehtagi enam juurde, sest kui mõtlema hakata, siis pole ma seda siin vist üldse kusagil näinud. Selles suhtes, et ega ma paranoiline pole, sest seda, et mu lemmikud tooted kusagile ära kaovad on liigagi tihti juhtunud. 
Ma ei tea, kas nii vana asja keegi enam mäletab, aga kunagi ammu kui ma alles pubekas olin ja salaja pidudel käisin, oli hästi popp selline jänesepildiga gin. Igatahes mulle see meeldis, aga vot, ühel hetkel seda enam ei müüdud. Või olin ma lihtsalt selline noor kõri, et tõmbasin kõik jänesegini kaevud kuivaks. Sama asi juhtus minu all time lemmik ripsmetušiga, milleks on Maybelline Define a Lash. Tegelikult saaks seda küll ebayst tellida, aga sellisel juhul tuleks postikulu umbes kaks korda suurem kui ripsmetuši enda maksumus on. Veel olid kunagi müügil ühed hästi head silmatilgad, mis silmade punetuse suht koheselt ära võtsid (et peale seda hullu jänesegini paugutamist ikka silma selgeks saaks, hahaa) ja üliniisutavad olid. Nime ma kahjuks ei mäleta, aga valges karbis olid ja sinine kiri oli peal. Ja kas neid enam apteegist saab? Muidugi mitte! Siis meeldisid mulle hirmsasti ühed vene leivasnäkid, mis olid kalamarja maitsega (kindlasti mitte kõigile, sest üks mu sõbranna ütles nende kohta, et pidavat maitsema nagu koeratoit). Nendest võib ainult unistada, sest poes pole ma neid nüüdseks näinud oma kümme aastat vist. Ja ka see pole veel kõik - paari aasta eest oli müügil Sherwoodi (?) ploomisiider, mida praeguseks samuti enam poelettidelt ei leia. Neid asju, mis kusagile musta auku kadunud on, on kindlasti veel, aga kõik nad hetkel mulle küll ei meenu. Kuidas teiega, on teil olnud mingeid lemmiktooteid, mida enam poest ei saa?

 

8 kommentaari:

  1. Ainuke asi mis hetkel meelde tuli oli see et kunagi sai söödud selliseid vahvleid mis olid täpselt ruudu kujulised, roosaka paberi sees. Nii head olid, aga neid pole aastaid enam kusagil müügil näinud.

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Kõlab nagu natuke tuttavalt, aga samas päris kindel ma ei ole, et neid mäletaksin. Aga vahvlit sööks praegu küll :)

      Kustuta
  2. Mulle kunagi meeldis ka see jänkuga GIN, aga siis ükskord keegi ütles, et see lõhnab nagu okse ja pärast seda ei suutnud juua :D

    Kui aga nostalgitseda tahad, siis praegune Gin Turbo on TÄPSELT sama maitsega :D

    VastaKustuta
    Vastused
    1. No tänks, Liis! Sinna mu "ilus" pubekaaja mälestus läks nüüd. :D

      Kustuta
  3. See jänesepildiga GIN oli see energiajoogi maitseline GIN v? Kui jah, siis see võeti müügilt ära vist sellepärast, et sisaldas mingeid keelatud aineid. Ma mäletan, et mulle ka maitses täiega, aga pani kõhus keerama. Sellepärast ma ei imestagi, et müügilt ära võeti.

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Just seesama jah! Siis on arusaadav küll, miks see müügilt ära korjati.

      Kustuta
  4. Keset Rimi tuli mul äkitselt meelde vaadata, kas seal on Maybelline Fit Me peitekreemi ning nii toode ise kui ka toon 10 oli täitsa olemas :)

    VastaKustuta