teisipäev, 11. oktoober 2016

Postist, šoppamisest ja muidugi toidust

Juhhuu, üle pika aja saime me Eestimaalt kirja! Ja mitte ainult kirja, vaid lausa kutse. Tegelikult see niivõrd suur üllatus ei olnudki, kuna saatja meile sellest juba varem teada andis. Üllatus oli ikka see, et see üldse kohale jõudis. :D kirjade ja pakkide kättesaamisega on siin alati üks jant muideks. Suurlinnaelu noh! Meile sõbrapäevaks saadetud šokolaad näiteks elab siiani kusagil Bukaresti peal big city life'i. Või on ammu kellelgi läbi pesemise käinud. 
Nädalavahetus läks ajalukku kirja kui üks suur šoppamise nädalavahetus. Õigupoolest läks ajalukku fakt, et tuulasime poodides kaks päeva ja mina kui teada-tuntud ilusate asjade huviline ei ostnud isegi patsikummi ega sokipaari mitte! Milline rahaline kahjum kohalikele äridele! Peika aga oli seekord hirmus sõiduvees ja leidis endale selle eest terve sügisgarderoobi. :D kolm paari jalatseid nagu nalja kapis juures (ja tal on niigi mingi kaks korda rohkem jalatseid kui mul)! Mehed on ikka praktilised - kui ikka poodi minna, siis niimoodi minna, et on käidud. 
Vahepeal mugisime kohvikus kooke, pumpkin spice latte't (mille fänn ma endiselt pole, sest see on niii magus, et peale ühte lonksu tahaks kilo heeringat peale süüa) ja jääteed ning lasime aga edasi. 
Hommikud hakkavad juba üsna pimedaks kiskuma, niiet kui ma koolipäeva hommikul kell 6.45 ärkan, siis ei saa ikka esimese hooga üldse aru, et mis see äratuskell keset südaööd pläriseb. Eile hommikul juhtusin just kella helisemise ajal unenäos nägema, et ühes käes oli mul mingi kook vist (hingelt paksu preili elu :D) ja kui kella kinni hakkasin panema, siis tegin seda ikka vasaku käega, sest paremas on mul ju koogitükk :) täitsa tobu ikka!
Muidu on mõnus, saab ennast pleedi sisse kerida ja küünlaid põletada. Köögis tahan samuti üha enam küpsetada ja soojasid ning maitsvaid vormiroogasid valmistada. Eile tegingi karjusepirukat (retsept pärit SIIT) ning välja kukkus see imehea. Takkapihta tegin veel juustukoogi ka valmis, aga sellest mul blogikõlbulist pilti veel tehtud ei ole.
Nüüd peaks natuke sättima, sest varsti jõuab Martin trennist koju ning siis on meil plaan kinno minna ja mu uut lemmikut karamellipopkorni süüa. Ja ikka filmi ka vaadata :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar