esmaspäev, 28. november 2016

Eelmise nädala säravaimad hetked

Kui ma kunagi selle blogi esimest osa pidama hakkasin, siis tegin ma seda peamiselt selleks, et ei peaks igal nädalal sõpradele-tuttavatele eraldi sama juttu kirjutama, et mis me siin teeme ja kuidas läheb ja mis uudist. Ajapikku on läinud muidugi nii, et muid lugejaid on kindlasti rohkem kui oma sõpruskonda, aga teate - mul pole selle vastu mitte kõige vähimatki :) nii headele lugejatele nagu mul on pole mul üldse kahju kirjutada. Loen iga kommentaari huviga ja päris tihti loen neid veel Martinile ka ette, sest tema kanda on siin blogis ikkagi meespeaosa roll.
Ma tean, et paljude arvates on postitused sellest kus-käisin-mida-tegin maailma kõige igavamad, aga call me crazy - mulle meeldivad need täiega! Ning sellepärast käesolevast postitusest eelmise nädala highlighte lugeda saabki.
Nagu ma millalgi eelmisel nädalal kirjutasin, siis oli Martinil kolmapäeval hirmus tähtis mäng oma igipõlise rivaali vastu. Ja nad kaotasid, kurat võtaks! Mängiti seda mängu ühes kaugemas saalis ja mina otsustasin sinna minna metrooga ning lisaks veel oma poolteist kiltsu jalutada. Taksoga oleks sinna sõita olnud täiesti mõttetu, sest kell viis õhtul läbi Bukaresti sõita.. ma arvatavasti oleks neljapäeva hommikuks kohale jõudnud. Kes nüüd arvab, et oi jumal, kuidas ma pimedas ja võõras linnaosas niimoodi üksi ringi kõndida julgen, siis joke is on you - ma tunnen ennast Bukarestis tuhat korda turvalisemalt kui Tallinnas. Ausalt. 
Pool teed saalini oli minu üllatuseks politseiga turvatud, niiet karta polnud seal küll miskit. Kartsin ma aga natuke hiljem kui saali ees meie ameeriklastest sõpru ootasin. :D fännid on siin hirmus tulised ja kui juba mitmesajapealine kamp klaaspudeleid lennutama hakkas, siis mõtlesin ma küll, et no joppenpuhh, raudselt surab keegi mulle veinipudeliga roosi makku ja siia ma siis jäängi.
                      
Õnneks on politsei siin selles suhtes tasemel, et varustus oli neil arvatavasti parem kui Eesti politseinikel pronksiöö ajal ning kõik rahutused suruti kiirelt maha. Niii kahju, et ma politseinikest pilti ei mõistnud teha, sest siis saaksite te hoopis parema ettekujutuse.
Laupäeva lõunal pidime me oma ameeriklastele külla minema, sest neljapäeval pidasid nad tänupüha ning sellel puhul nad meid laupäeval kostitasidki. Nädala sees oleks suht võimatu olnud sellist istumist teha ning sellepärast see laupäeva peale jäigi. Martinil oli hommikul trenn ja jutt jäi, et pikka jokutamist tal ei ole, kiirelt koju ja otse külla. Küll aga astus elu vahele ja juhtus hoopis nii, et trennis sai Martin silma siukse paugu, et pidi hoopis haiglasse minema. Midagi hullu ei ole, lihtsalt silma all on umbes kahe sentimeetrine haav ja silmas väike verevalum. Külla me aga ikkagi jõudsime, stiilselt neli tundi hilinedes, hehe. Niii tore õhtu oli - sõime kõike traditsioonilist alates kalkunist kuni kõrvitsapirukani välja ja veini rüüpasime veel peale. No mida oskab üks inimhing veel elult tahta! Rääkisime igasuguseid põnevaid asju ja vaatasime ameerika jalgpalli. Aru ei saanud ma sellest mitte essugi, aga nägu oli selle eest jube asjalik ees :) öösel jõudsime koju ning kujutate ette - ma ärkasin pühapäeval alles pool üksteist! Minusuguse hommikuinimese jaoks oli see üle pika aja absoluutne rekord!
Pannkoogihommik.
Ja lõpetuseks üks esmaspäevahommikune selfiekas. Pole juukseharja (meigist rääkimata) ega midagi näinud, aga ise eluga rahul.
 

4 kommentaari:

 1. Mulle täiega meeldib lugeda just välismaal elavate eestlaste blogisid ning seda kuidas elu mõnes teises riigis on ning veel olulisem on see, et see oleks EESTI KEELES :D Ma ei tea miks, aga blogi võib olla ükskõik kui huvitav, aga kui see on inglise keeles, siis panen ma selle kinni sama ruttu kui ma selle avasin.
  Jätka aga samas vaimus :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Pean sinuga nõustuma! Eestlaste blogisid eelistan mina ka ikka omas keeles lugeda.

   Kustuta
 2. No see esmaspäevane pilt on küll ÜLIILUS! :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. No oleks ma teadnud, et kohe sellise komplimendi osaliseks saan, ma poleks üldse nii pikalt mõelnudki, et kas panna seda pilti siia või mitte! 😁 Ole sa tänatud! 😘

   Kustuta