teisipäev, 22. november 2016

Hambad valgeks ehk Warpaint

Usun, et enamus teist on midagigi kuulnud Warpaint'i hambavalgendajast. Mina olin sellest samuti kuulnud ja peale pikka kaalumist otsustasin selle viimati Eestis olles tellida. Enne tegin muidugi põhjalikku guugeldamistööd ja uurisin enne/pärast pilte, sest kolmekümmet seitset eurot (ühe potsiku hind) niisama tuulde lasta ma ei tahtnud. 
Olen Warpaint'i nüüdseks kasutanud ligi kuu aega ja mis ma siis asjast arvan? Esimese ja kõige olulisema asjana pean ma ütlema, et mulle nii meeldib, kui puhtaks see hambad teeb. Hambad nagu päriselt kriuksuvad puhtusest. :D Teiseks teeb see hambad tõesti valgemaks. Siinkohal nean ennast väheke, et enne Warpaint'i kasutama hakkamist ma oma hammastest pilti ei teinud, oleks praegu hea võrdlusmaterjal olemas. Üle oma varju muidugi ei hüppa, aga paari tooni võrra säravamat naeratust tasub oodata küll. See aga ei juhtu muidugi niisama, vaid selleks peab oma hambaid hoolsalt kaks korda päevas Warpaintiga pesema. Kolmandaks olen ma täheldanud, et minu igemed ei ole enam nii tundlikud kui varem. Vahel tuleb ikka ette, et hambaharjaga liiga kõvasti nühkides teen ma endale natuke liiga ning ige hakkab mõnest kohast veidi veritsema. Warpaint'i kasutades pole ma sellist asja märganud. 
Hetkel on minu naeratus igatahes selline (pilt on tehtud tavalise päevavalguse käes, ühtegi värvi heledamaks/tumedamaks töödelnud ma ei ole, ainult teravust lisasin):
Ühe miinuse leidsin ma siiski ka. Nimelt usun ma, et Warpaint ei pruugi kõigile sobida. Ideaalis oleks me Martiniga seda mõlemad kasutama hakanud, aga peale paari kasutuskorda ütles ta, et talle see ei sobi, sest vastupidiselt minule on tema igemed sellega just tundlikumaks muutunud ja hambaid harjates on veidi valus. Kahju!
Mulle seda kasutada meeldib, mis sellest, et mu suu on selle käigus sama must kui Jüriöö. Aga kuna tulemust on, siis kavatsen ma Warpainti kasutamist hoolega jätkata. Kellele siis särav naeratus ei meeldiks onju! 
Minuarust on Warpaint'il hetkel ka mitu loosi käimas, seega tasub huvilistel õnne proovida. Ning kes õnnele lootma ei jääda ei viitsi, see kirjutagu Jõuluvanale, sest mulle tundub see päris hea asjana, mida endale jõuludeks soovida. 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar