reede, 11. november 2016

Kõrvavalu, Wolt ja sünnipäevad

Lendasin Eestisse seekord esmakordselt LOTiga ja pean ütlema, et kui üks asi välja arvata julgen ma seda lennufirmat soovitada küll. Bukarestis ei soovinud isegi keegi mu suure põrsa mõõtu kohvri kaalu teada saada! Tallinna lend aga toimus mingisuguse väiksemat tüüpi purilennukiga (ma tegelt ei tea kuidas seda tüüpi lennukit nimetada), millega maandudes mu vasak kõrv nii kohutavalt valutama hakkas, et ma tõesti ei teadnud kuhu oma pea pista. Kuna selline valu mind lendamisel esmakordselt tabas ei olnud ma selleks üldse valmis (kui selliseks asjaks üldse valmis olla saab). Kõrvad olid nii hullult lukus, et ma tõesti ei kuulnud isegi omaenda neelatust ja pool pead oli tulikuum. Ega seal muud teha polnudki kui küüned peopessa suruda ja oodata kuni rattad maad puudutavad. Ma saan nüüd täitsa aru neist inimestest, kes suurest kõrvavalust lennukis nutavad. I feel you, soul sisters!
Martin lendas muuseas Eestisse punktipealt sama lennu (ja purilennukiga), ainult paar päeva hiljem ja ütles, et ka tema pidi sama asja üle elama. Samuti pani ta tähele, et nii mõnigi inimene hoidis peast kinni ja pidas ilmselt plaani kuidas oma kõrvakiled pastakaga läbi surgata, et see piin ükskord lõppeks.
Umbrohi aga teadupärast ei hävine ning lennujärgsel päeval olin ma juba nagu uus :) krabasin aga sünnipäevakinke kokku (käisin kahe Eestis oldud nädala jooksul neljal sünnipäeval), külastasin juuksurit ja lasin oma ripsmeid lash lifti abil kenasti kaardu rullida. 
Taaskord inimeseks saadud, julgesin ma Martini nädala lõpus riiki lubada ning meie mõnusad paar puhkusepäeva võisid alata. Reedel ootas meid kohemaid minu sõbranna sünnipäevapidu, mille teemaks oli "Back to School", sest tagasi kooli M. jaanuarikuust lähebki. Kooli ei lähe ta aga mitte Eestimaale, vaid hoopis kaugemale ning sünnipäev oligi hea võimalus kõik sõbrad kokku kutsuda ning kaht tähtsat sündmust korraga tähistada. 
Laupäeva hommik algas aga kodus vedelemise ja puhkamise saatel, sest õhtul ootas ees juba uus sünnipäev! Lõunaks tellisime Wolt-i äppi kaudu aga endale Uulitsast ühed mõnusad burgerid-friikad (proovisin vegeburksi ja appike, kui hea see oli! boonusena ei olnud kõhus pärast sellist rasket tunnet nagu mul tavaliselt peale burgerinosimist on ja suutsin lihtsa vaevaga isegi õhtuseks outfitiks mõeldud crop top-i selga libistada, hehe) ja nagu ikka, läks see söök koos keelega alla. Kasutasin seda äppi esmakordselt ja mulle täiega meeldis. Elu on ikka nii lihtsaks läinud - valid söögi välja, esitatad tellimuse, ootad ja võtad söögi vastu. Ei mingit oo-kas-mul-on-ikka-piisavalt-sula teemat :)
Mari juubelipidu oli hiiglama tore - hea söök, lõbusad mängud, mõnusad inimesed ja tants ning trall. Sünnipäevalaps ise oli nii tantsuhoos, et hommikuks olid isegi varbad kingast väljapääsu leidnud! Kahtlemata märk lõbusast peost. 
Pühapäeval korjasime peopaigast oma väsinud riismed kokku ja sõitsime järjekorras kolmandale sünnipäevatähistamisele (!). Ma ise ka ei usu, kuidas me jaksasime, aga õnneks oli viimane selline rahulik istumine hea seltskonna ja hea toiduga. Ei pea vist kirjutamagi, et õhtul magasin mina juba enne kella kümmet nagu ühele kolmel sünnipäeval käinud daamile kohane.
Järgnevast nädalast ja mu elu suurimast komplimendist juba järgmises postituses! 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar